У Білому домі обіцяють відповідь на дестабілізуючі дії Росії “у найближчі тижні”

Сполучені Штати в найближчі тижні дадуть відповідь на комплекс “дестабілізуючих дій” з боку Росії. Про це на брифінгу в середу заявила речниця Білого дому Джен Псакі.

“Президент Байден дав чітко зрозуміти, що США також відреагують на низку дестабілізуючих російських дій. І як ви знаєте, і, як ми вже говорили, ми запросили нові або розсекречені оцінки розвідки у чотирьох таких областях і плануємо відповісти на кожну з них найближчими тижнями”, – сказала Псакі.

Вона запевнила, що відносини США та особисто президента з росіянами будуть “сильно відрізнятися від того, що ми спостерігали за останні чотири роки” – тобто за президентства Трампа.

Псакі заявила, що Росія буде притягнута до відповідальності після того, як звіт американської розвідки підтвердив, що Росія намагалася втрутитися в президентські вибори в США 2020 року.

“Звичайно, росіяни будуть нести відповідальність за здійснені дії”, – сказала вона.

16 березня американська розвідка оприлюднила розсекречений звіт про втручання Росії та інших країн у вибори президента США в 2020 році.

Згідно з висновками розвідки, Росія намагалася вплинути на результати президентських виборів в США 2020 року, дискредитуючи Джо Байдена на користь тодішнього глави Білого дому Дональда Трампа. Для цього, зокрема, використовували таких агентів впливу Кремля, як народний депутат Андрій Деркач.

17 березня президент Джо Байден назвав главу Кремля Володимира Путіна “вбивцею” і запевнив, що той “заплатить” за свої дії.

У Міністерстві торгівлі США заявили, що посилюють санкції проти Росії за отруєння опозиціонера Олексія Навального і колишнього співробітника ГРУ Сергія Скрипаля та його дочки Юлії.

загрузка...





ІНШІ НОВИНИ