Урядові війська Сирії заявили про звільнення Дамаска

Сирійська армія відновила контроль над районами Дамаска, які напередодні атакували і захопили загони джихадистів. Про це повідомляє MediaNEWS .

Армія “відновила контроль над усіма точками, куди в неділю проникли терористи”, передає неназване військове джерело. Пошкоджено одну з будівель дипмісії РФ.

За словами російського посла в Дамаску, в результаті бойових зіткнень було пошкоджено одну з будівель посольського комплексу Росії в сирійській столиці. “У нас є будинок, який ми тимчасово не використовуємо, він розташований неподалік від епіцентру вчорашніх зіткнень. Мені повідомили, що вибухова хвиля вибила вікна в цьому будинку”, – цитує сирійське телебачення російського посла Олександра Кищака.

Джихадисти з угруповання Джебхат Тахрір аш-Шам, кістяк якої складають бійці Джебхат ан-Нусра, 19 березня почали великий наступ в районі біля історичного центру Дамаска. Це – перший випадок за останні два роки, коли джихадистам вдалося пробитися з боями в центральні райони Дамаска.

15 березня 2017 року в будівлі Палацу правосуддя в сирійській столиці  прогримів вибух : терорист-смертник привів в дію “пояс шахіда”. Внаслідок теракту загинули щонайменше 25 осіб – всі цивільні.

загрузка...
НЕ ПРОПУСТИІНШІ НОВИНИ