Як викликати електрика на дім і не переплатити за послуги

Електротехнічні роботи відносяться до числа найбільш затребуваних послуг. Вони полягають в заміні електричної проводки, підключення побутової техніки або освітлювальних приладів, ремонті або установці нових розеток. Відповідно, послуги електрика необхідні досить часто.

Особливості послуг електрика

Виклик електрика може бути пов’язаний з різними причинами. Однак такі послуги мають ряд особливостей. Слід звертати увагу на деякі моменти:

  • Електрик повинен мати при собі всі необхідні інструменти і матеріали. Не потрібно йому нічого надавати або додатково купувати. Якщо такі пропозиції надходять, то майстер не професіонал і просто намагається трішки заробити;
  • Викликати електрика на дім можна для дрібних робіт і більш масштабних, пов’язаних з ремонтом приладів або прокладанням кабелю. Якщо мова йде про ремонт техніки, її діагностика за умови ремонту повинна проводитися безкоштовно. Це загальне правило і якщо майстер просить додаткову винагороду за діагностику, то він намагається отримати з замовника зайві гроші;
  • Якщо електрик потрібен терміново і замовник не може очікувати його кілька годин або день, то за терміновість доведеться доплачувати. Це нормальна практика.

Зазначені умови є загальними і роботи електрика повинні їм відповідати.

Як не переплачувати за послуги

Важливо знати, як уникнути переплати. Адже замовник найчастіше просто не розбирається в специфіці роботи електрика і не може оцінити її обсяг і вартість.

В першу чергу, потрібно з’ясовувати питання про безкоштовну діагностику або безкоштовний розрахунок матеріалів. Такі роботи виконуються як підготовчі і за них гроші не беруть.

Крім того, необхідно у всіх випадках вимагати з майстра документ з перерахуванням всіх виконаних робіт і витрачених матеріалів. Такий документ може бути складений у довільній формі. Це не має значення, головне, щоб він був. Це дозволить завжди перевірити роботу майстра.

Необхідно вимагати гарантію. Будь-яка якісна робота прослужить певний час і не вимагатиме коректив. При цьому гарантія на послуги передбачена законодавством про захист прав споживачів і Цивільним кодексом. Якщо майстер спочатку відмовляється давати гарантію, то від його послуг слід відмовитися.

Повна вартість на проведення робіт по ремонту електропроводки або установці розеток буде відома після того як фахівець оцінить обсяг робіт за умлви вашої особистої присутності. Виклик електрика на дім можна здійснити на сайті https://elektrik.zp.ua/stati-na-temu-elektriki/67-srochno-elektrik, візит електрика перед початком робіт необхідний для того, щоб заздалегідь спланувати, які матеріали закуповувати, дізнатися очікування замовника і зорієнтуватися по точним термінам робіт.

загрузка...
НЕ ПРОПУСТИІНШІ НОВИНИ