Якою має бути стоматологічна клініка, щоб забезпечити якісне лікування зубів і комфорт пацієнтам

Ринок стоматологічних послуг в Україні стрімко розвивається, застосовуються сучасні методи знеболювання, обладнання, матеріали. Кожна стоматологічна клініка залучає клієнтів акціями, рекламою послуг. Серед подібних пропозицій складно вибрати медичну організацію, де у стоматологів солідний досвід, пацієнтам створений фізичний і емоційний комфорт. Але, якщо ви проживаєте в Києві, радимо вам відвідати стоматологію «One Dental Clinic», детальніше з якою можна ознайомитись за посиланням http://101stomatolog.com.ua/stomatologii/stomatologiya-one-dental-clinic-na-vinogradare.html. А в даній статті ми розповімо на що звернути увагу при виборі клініки та як вибрати хорошого фахівця.

Критерії вибору стоматологічної клініки

Загальну інформацію від контактів і адреси стоматології до переліку послуг та відгуків можна знайти в інтернеті. Ви відшукаєте клініку, до якої зручно добиратися, щоб не їхати через усе місто, отримаєте інформацію про фахівців, порівняєте ціни на послуги. Можна поцікавитися у сусідів, колег, друзів, де вони лікують зуби.

При виборі зверніть увагу на:

  • Тривалість існування клініки. Діяльність більше 5 років свідчить про стабільність та надійність, базу постійних клієнтів.
  • Обсяг стоматологічних послуг. У клініці повинні працювати фахівці різних напрямків – терапевт, пародонтолог, ортопед. Добре, якщо ведеться дитячий прийом, лікують карієс молочних зубів, є послуга герметизації фісур. Наявність в одному місці різнопланових фахівців є дуже вигідним. Не потрібно в різні частини міста їздити для консультації з ортодонтом, шинування зубів, установки вінірів або протезу. Добре, якщо лікар лікує зуби всім членам сім’ї. Сімейний стоматолог, який спостерігає дитину з раннього дитинства, може передбачити розвиток хвороби, скласти програму профілактики, стає другом, до якого не страшно йти на прийом.
  • Кваліфікацію лікарів-стоматологів. На сайтах або стенді поліклініки розміщують інформацію про стаж роботи, підвищення кваліфікації лікарів, проходження курсів. Хороший стоматолог, щоб розібратися в нових технологіях, краще освоїти інструменти та обладнання, запропонувати якісне лікування, відвідує майстер-класи, семінари.
  • Вартість послуг. Ціна важливий фактор, але вона не може бути низькою. Хороші матеріали дорогі. У дешевих пломб, коронок, вкладок не можуть бути високі естетичні показники.
  • Відгуки на сайті, незалежних порталах, в журналі. За кількістю подяк пацієнтів можна вибрати хорошого лікаря.

Знайомство з клінікою

У хорошій стоматології немає проблем з паркуванням і чергами. Це не означає, що туди не йдуть лікуватися. Просто тут налагоджена система запису та якісно розподілене навантаження на лікарів. Адміністратор регулює потік пацієнтів. Зверніть увагу на комфорт зони очікування, привітність персоналу, обладнання. У стоматологічному кабінеті не повинно бути лякаючої і похмурої атмосфери. Важливо, щоб крісла були ергономічними, адаптувалися під комплектацію дорослого пацієнта і дитини.

Технічна оснащеність, матеріали

Якщо вас відправляють на діагностику в інший медичний заклад, не повертайтеся в цю клініку. У стоматології повинен бути візіограф, без якого неможливе успішне лікування каналів зуба. Апарат з низьким ступенем випромінювання 0,02 мЗв моментально проектує знімок на екран. Лікар може виявити гранульоми, запалення, проконтролювати щільність заповнення кореневого каналу. Візіографія безпечна для дітей та вагітних жінок.

Щоб виключити ризик зараження через інструменти, в клініках встановлюють обладнання з автоматизованим циклом стерилізації інструментів.

Хороший показник оснащеності стоматологічного кабінету – наявність апекслокатора (визначає довжину каналу), ендомотора (пристрій для розширення і обробки кореневих тунелів).

Приватна стоматологія, яка піклується про власну репутацію, пропонує естетичні композитні матеріали з низькою усадкою, які важко стираються та відповідають натуральному кольору зуба.

Первинна консультація

При першому відвідуванні стоматолог визначає захворювання, складає і обговорює план лікування. Лікар повинен терпляче будувати діалог з пацієнтом, вислуховувати його точку зору, дати повну інформацію про стан, попередити про можливі ризики. Якщо пацієнт скаржиться на біль, допомога надається в ході первинного прийому. Стоматолог-терапевт працює в команді з іншими фахівцями, може направити на консультацію до пародонтолога, ортодонта.

Організація робочого процесу

Асистент стоматолога економить час лікаря – веде документацію, витягує з упаковки інструменти та матеріали, змінює бори, передає файли. Помічник допомагає правильно розміститися в стоматологічному кріслі, регулює висоту, кут нахилу, заспокоює пацієнта.

Гарантія на лікування

Стоматологічна клініка несе відповідальність за послугу, дає гарантію на пломби, протези, коронки, вініри, безоплатно усуває недоліки. Під час консультації лікар роз’яснює гарантійні зобов’язання.

Вибирайте стоматологічну клініку заздалегідь, до того, як знадобиться екстрена допомога. Запишіться на прийом, щоб познайомитися з лікарем, оцінити стан зубів, виявити карієс, запалення ясен на ранній стадії.

загрузка...

ІНШІ НОВИНИ