Корисні функції фітнес-браслету

Зараз на зап’ясті перехожого зустрінеш не лише механічний годинник або ювелірну прикрасу. На руці буде красуватися розумний пристрій, що зможе слідкувати за вашим здоров’ям, допомогти у спорті, почне будити вранці та багато іншого.

Так, звісно ми говоримо про фітнес-браслет, котрий полонив шанувальників активного способу життя. Сьогодні ви дізнаєтесь про всі функції цієї технології та зрозумієте, чи потрібно вам мати такий браслет.

Чому фітнес-браслет підійде спортсменам?

Браслет відображає вашу активність за день. За допомогою крокоміра, він в кінці робочого дня видає кількість пройдених кроків.

Які механізми допомагають крокоміру у його задачі?

Акселерометр ー відображає положення руки в просторі та фіксує швидкість її руху.

GPS ー сигнал з розумного браслету відправляється до супутника, а потім повертається та фіксується модулем. За цей час стає зрозумілим пересування людини у просторі, пройдена відстань та швидкість.

Що ще може вимірюватися фітнес-браслетом?

Частота серцевих скорочень підраховується спеціальний оптичним датчиком. Світлодіод випромінює світло, яке поглинається шкірою та кров’ю. Зміна об’єму крові призводить до того, що кількість поглинутого світла змінюється. На цьому і базується принцип роботи датчика серцевого ритму.

Ступінь фізичної активності визначається датчиком електропровідності шкіри. Чим більше вологи на шкірних покривах, тим краща електропровідність. Саме так аналізується рівень тренування.

Температура шкіри також може багато розповісти про рівень фізичної активності. Вбудований термометр оцінює ступінь теплообміну.

Як бачите, багато показників стосується саме рухової діяльності. Спортсмени можуть наочно побачити результати власного тренування. Сучасні девайси, наприклад, фітнес-браслет Xiaomi Mi Smart Band 5, мають 11 режимів фізичної активності (біг, плавання, спортивна хода, їзда на велосипеді та інше). За допомогою застосунку Mi Fit можна вибрати необхідний для вас режим. Тоді результати після тренування будуть більш точні.

Також браслет вміє аналізувати та порівнювати між собою дані, тому ви зможете дізнатися скільки калорій спалили за час рухової діяльності.

Фітнес-браслет для ділових людей

Крім використання за прямим призначення, браслет можна експлуатувати, як засіб швидкої комунікації.

На невеликий екран вам будуть приходити повідомлення з різних месенджерів. Це зручно, коли ви сидите на важливому засіданні і дуже невиховано діставати смартфон.

Деякі моделі мають функцію швидкої відповіді. Коротенькі слова («Ок», «Зрозумів», «Зайнятий») можна відправити прямо з браслету.

Крім повідомлень, приходити будуть нагадування з календаря подій, вібросигнал сповіщатиме про дзвінок на смартфон.

Також ви маєте можливість встановити будильник. Фітнес-браслет впорається з цією задачею також.

Розумний браслет стане в пригоді тим, хто хоче вести активний спосіб життя та не відставати від новинок. Звичайний механічний годинник вже давно не модний. Купуйте фітнес-браслет та покращуйте своє життя: більше рухайтесь та їжте виключно корисну їжу!

ІНШІ НОВИНИ