Пенсіонер з Осокорків розкрив таємницю, звідки гроші на Tesla

Дідусь-пасічник Микола Улянич прославився на всю Україну після того, як його побачили біля станції метро “Осокорки”, де він продавав мед з власної пасіки.

Все б нічого, але баночки з товаром 82-річний чоловік діставав з багажника електромобіля Tesla Model S. Журналісти “ТСН” з’ясували, звідки в пенсіонера такий дорогий автомобіль.

За словами Улянича, він давній фанат Ілона Маска і давно мріяв про цю машину. Аби назбирати на неї, він продав упорядкований будинок з територією огородженою й заасфальтованою. Ціна його автомобіля стартує від півтора мільйона гривень.

Чоловік є знаною персоною серед українських пасічників. Після тривалої роботи у вугільній промисловості, де сильно підірвав здоров’я, він відкрив для себе цілющі властивості меду. Згодом бджільництво так його захопило, що він всерйоз зайнявся цією справою, досягнувши у ній серйозних висот.

Микола Улянич написав уже понад два десятки книг на “медову” тему  став одним з найвідоміших бджолярів України. До нього в гості навіть двічі приїжджав екс-президент Віктор Ющенко. У соцмережах дехто навіть пожартував, що, може, цей літній чоловік – батько колишнього глави держави.

Пенсіонер пропагує здоровий спосіб життя, займається йогою, постійно ходить в сауну, не вживає алкоголь і м’ясо, але кожен день їсть мед.

Джерело

НЕ ПРОПУСТИІНШІ НОВИНИ