Ярош прокоментував свою можливу зустріч із Соловйовим та Скабєєвою

Колишній лідер “Правого сектору”, командувач “Української добровольчої армії”, радник головнокомандувача Збройних сил України Дмитро Ярош не хотів би зустрітися з російськими пропагандистами Ольгою Скабєєвою та Володимиром Соловйовим, які поширюють фейки про Україну. Про це він сказав в інтерв’ю головній редакторці інтернет-видання “ГОРДОН” Олесі Бацман.

“Я б із ними не хотів спілкуватися. Ось їх тут немає, а одні емоції… Я з 16 років на металургійному комбінаті працював, тому в мене дуже великий запас нецензурної лексики. І тому думаю, що це звучало б не дуже гарно для людей”, – пояснив Ярош.

Він вважає, що говорити зі Скабєєвою і Соловйовим нема про що.

“Вони відпрацьовують свої срібняки. Адже вони прекрасно знають, що все не так. Вони ж не дурні люди принаймні. Але московський імперіалізм – він завжди таким був, він завжди перекручував будь-що. І це протягом століть відбувалося. Тому і зараз вони діють так само”, – сказав радник головнокомандувача ЗСУ.

Бацман уточнила в Яроша, які емоції викликають у нього ці люди.

“Вони вороги – просто вороги. Тут не може бути іншого. Я розумію, що якби ситуація в Російській імперії змінилася і вона б почала розвалюватися, багато хто із цих людей посипав би голову попелом, каявся б у якихось речах і так далі. Ну, а їм платять дуже хороші гроші. Ми ж бачимо, які вони собі купують вілли в Європі, яку вони так не люблять, і так далі. Тому емоцій немає. Є лише розуміння, що ми воюємо, – і все”, – відповів він.

загрузка...
НЕ ПРОПУСТИІНШІ НОВИНИ