Пентагон спростував дані про знищення HIMARS в Україні

Заяви про знищення російськими військовими реактивних систем залпового вогню (РСЗВ) HIMARS, раніше поставлених Збройним силам України (ЗСУ), є брехнею. Так Пентагон відреагував на повідомлення Міноборони Росії про ліквідацію цих установок, повідомляє агентство Reuters.

“Ми знаємо про ці останні заяви міністра [оборони Сергія] Шойгу, і вони знову є явною брехнею”, – спростував інформацію тимчасово виконуючий обов’язки представника Пентагону Тодд Бризіл. Він заявив, що ЗСУ «ефективно та з вражаючою точністю використовують увесь потенціал даних РСЗВ для захисту від жорстокого та злочинного вторгнення Росії».

Пентагон відмовився надати докази того, що раніше згадані РСЗВ досі перебувають у строю ЗСУ, повідомляють останні новини.

Раніше міністр оборони США Ллойд Остін повідомив, що в новий пакет військової допомоги Україні включать ще чотири РСЗВ HIMARS на додаток до восьми установок, що вже є у ЗСУ. За його словами, українська сторона ефективно використовує реактивні системи, які сильно змінили ситуацію на полі бою.

ІНШІ НОВИНИ