Регенеративні патрони від Селтон: особливості та принцип застосування

Регенеративні патрони – це спеціальне обладнання, яке використовується для отримання чистого кисню, а також для усунення вуглекислого газу та вологи з повітря, що є важливим для оснащення укриттів, захисних споруд, хімічних сховищ. Усі регенеративні патроні від Селтон відрізняються між собою розмірами, технічними параметрами, особливостями роботи, очищуючи повітря і роблячи його безпечним для людей. На сайті https://selton.com.ua/uk/produkciya/filtry-poglotiteli/ можна замовити регенеративні патрони та фільтри-поглиначі, обладнуючи системи очищення повітря у захисних спорудах для підтримки нормального мікроклімату.

Принцип роботи регенеративного патрона

Традиційно регенеративні патрони використовуються для оснащення протигазів, оскільки так очищується повітря, запобігаючи його попаданню в дихальні шляхи людини. Але є й складніші моделі обладнання для захисних споруд, укриттів. Наповнення простору киснем та очищення повітря від шкідливих домішок – запорука безпеки для людей. Регенеративні патрони для захисних споруд від Selton працюють за наступним принципом.

  1. Проводиться ретельне очищення повітря від токсичних та хімічних речовин, підтримуючи при цьому повноцінну безпеку.
  2. Поглинається вуглекислий газ із повітря, тому в захисній споруді стає безпечно, комфортно для людей.
  3. Передбачено вбудований хімічний поглинач, тому вбираються усі хімічні речовини на формування екологічного простору.

Регенеративні набої відрізняються між собою рівнем потужності, технічними параметрами, тому варто заздалегідь вивчити всі варіації, визначитися з типом потужності, щоб не стикатися зі складностями в експлуатації.

Поради щодо вибору

При виборі подібного очисного обладнання повітряного простору потрібно враховувати його різновид, потужність, технічні параметри. Наприклад, регенеративний патрон рп 100 використовується для захисних споруд та притулків, повноцінно очищаючи повітряний простір та роблячи його безпечним для однієї години перебування.

Але ще при виборі потрібно враховувати принцип монтажу, особливості технічного оснащення, якість складання, рекомендації щодо обслуговування, робочі параметри. Тільки в такому випадку пристрій може повноцінно впоратися з очищенням повітря у захисній споруді, підвалі, бункері.

ІНШІ НОВИНИ