Українка перемогла росіянку у боротьбі за “бронзу” чемпіонату світу з боротьби

Українська 18-річна спортсменка Олександра Хоминець дебютувала на чемпіонаті світу з боротьби в Осло і отримала “бронзу”, йдеться на офіційному сайті UWW (United World Wrestling).

Хоминець взяла участь в поєдинку у ваговій категорії до 55-ти кг. У бронзовому фіналі українка перемогла титуловану представницю Росії Ольгу Хорошавцеву і стала наймолодшою призеркою за увесь час виступів України в жіночій боротьбі. Українська спортсменка спочатку програвала 0:4, але в підсумку перемогла – 10:8.

Хоминець – 18-річна чемпіонка Європи серед юніорок 2021 року, також була визнана кращою борчинею європейської першості.

Це друга медаль для України в Норвегії. Ще одну бронзу в медальну скарбничку країни в категорії до 97 кг поклав Магомед Закарі – 24-річний борець у фіналі впевнено розібрався з білорусом Олександром Гуштином.