Експерти назвали лідерів одного з найбільших ринків смартфонів за підсумками третього кварталу

Samsung – беззмінний лідер ринку смартфонів ось уже кілька років. Але є цілий ряд регіонів, де компанія не на перших ролях. Наприклад, Індія, де південнокорейський гігант поступається лідерством Xiaomi. Цей локальний ринок став вотчиною пристроїв китайської компанії і за підсумками третього кварталу нинішнього року вона номер один на індійському ринку.

Експерти Canalys проаналізували ринок смартфонів в Індії і прийшли до висновку, що Xiaomi контролює 24%. У кількісному вираженні це 11,2 млн проданих пристроїв. На другій сходинці опинилася Samsung, на яку припадає 19% частки ринку і це 9,1 млн реалізованих трубок. У топ-3 потрапила Vivo з результатом 8,1 млн проданих смартфонів і часткою ринку 17%.

Успіхом можна вважати четверте місце Realme, на частку якої припадає 16% ринку Індії і в її активі 7,5 млн реалізованих мобільних пристроїв. Замкнула п’ятірку найбільших компаній Oppo, що зайняла 13% частки ринку і продала 6,2 млн смартфонів.

Всього за третій квартал нинішнього року було реалізовано 47,5 млн смартфонів в порівнянні з 50 млн роком раніше. У річному обчисленні падіння склало 5%. Пандемія наклала свій відбиток на продажі пристроїв, попит на них впав. Цікаво, що найсильніше продажі просіли у Xiaomi і Realme.

загрузка...
НЕ ПРОПУСТИІНШІ НОВИНИ