Xiaomi 12 вже готовий, виробництво на низькому старті

Цього року історія має повторитись — Xiaomi першою представить флагман наступного року. Багато прогнозів, що Xiaomi 12 покажуть у грудні і його головна особливість вже ясна зараз – апаратна платформа Snapdragon 898, яка стане стандартом для флагманів 2022 року. Компанія в черговий раз хоче випустити смартфон із топовим чипом від Qualcomm раніше за інших.

Сувора реальність може бути такою, що позначена кілер-фіча може ґрунтовно зіпсувати образ Xiaomi 12. Є побоювання, що Snapdragon 898 не позбавиться хвороби попередника — перегріву. Доля «пічки» може ґрунтовно вдарити по флагманських амбіціях. Але схоже, що Xiaomi нічого не бентежить і тестове виробництво флагмана вже стартувало.

Масово сходити з конвеєра Xiaomi 12 почнуть вже цього місяця. Xiaomi 12 Pro та Xiaomi 12 Ultra приєднаються до первістка лінійки пізніше, наступного року. Судячи з часу старту масового виробництва, на старті продажів спостерігатиметься дефіцит Xiaomi 12.

Крім чипсету відомо, що Xiaomi 12 удостоїться вигнутої LTPO AMOLED-панелі з частотою оновлення 120 Гц, акумулятора ємністю 5000 мАч з провідною зарядкою потужністю 120 Вт і бездротовою на 50 Вт. Оперативної пам’яті буде до 12 Гб, постійної до 256 Гб, запропонують стереодинаміки та мінімум три датчики в основній камері.




НЕ ПРОПУСТИ



ІНШІ НОВИНИ