Google працює над окулярами доповненої реальності під кодовою назвою Project Iris. Гаджет можуть представити у 2024 році

Видання The Verge поділилося інсайдом, що Google працює над власною AR-гарнітурою під назвою Project Iris і розробляє під неї спеціальну операційну систему.

Посилаючись на джерела, знайомі з проектом, The Verge повідомляють, що Google створює гарнітуру, яка доповнюватиме відео з камер різною графікою. Сам гаджет більше нагадує гірськолижні окуляри, а корпус вбудовану батарею для автономної роботи.

Девайс працює під керуванням спеціального процесора Google, який, ймовірно, заснований на чипі Tensor. Нагадаємо, що ще в серпні 2021 року глава відділу апаратного забезпечення Рік Остерлох заявив, що чипи Tensor є ідеальною основою для значних поліпшень в області доповненої реальності. Ранні прототипи Project Iris працюють під управлінням Android, але у результаті гаджет отримає власну ОС.

Google дуже ретельно приховує інформацію про Project Iris – всі інженери та фахівці, зайняті в проекті, працюють в окремій будівлі, доступ до якої надається спеціальною картою-ключом. Зараз над гарнітурою працюють 300 співробітників, але компанія планує найняти ще кілька сотень людей.

За даними The Verge, Google планує випустити готовий продукт у 2024 році.

ІНШІ НОВИНИ