Американські ЗМІ оприлюднили нові закулісні подробиці саміту G7

Трамп пригрозив відправити 25 мільйонів мексиканців до Японії

Президент США Дональд Трамп, за даними джерел видання The Wall Street Journal, пригрозив прем’єр-міністрові Японії Сіндзо Абе, що відправить 25 мільйонів мексиканців до його країни. Ця заява пролунала на полях саміту Великої сімки (G7), де американський лідер не знайшов згоди з колегами. Про слова Трампа видання повідомило в п’ятницю, 16 червня.

WSJ з посиланням на європейських дипломатів зазначає, що співрозмовники очільника США були спантеличені його непублічними висловлюваннями на теми від тероризму до міграції. Приміром, говорячи про проблему біженців в Європі, Трамп заявив главі уряду Японії: «Сіндзо, у тебе цієї проблеми немає. Хочеш – надішлю тобі 25 мільйонів мексиканців і ти вмить вилетиш з уряду».

Президентові Франції Еммануелю Макронові республіканець, за повідомленнями, заявив, що «всі терористи перебувають в Парижі». Сам Трамп відкидає такі заяви і каже, що саміт G7 був для нього успішним, а сам він має приязні стосунки із іншими світовими лідерами. Утім, президент після саміту все ж відкликав свій підпис під фінальним комюніке, позаяк образився на прем’єра Канади Джастіна Трюдо.

Джерело
НЕ ПРОПУСТИІНШІ НОВИНИ