Рецепт антисептика від коронавірусу: у ВООЗ сказали, як приготувати

На тлі поширення у світі епідемії коронавірусу, Всесвітня організація охорони здоров’я надала рекомендації щодо самостійного виготовлення спиртовмісного гелевого антисептика.

Відповідний документ із докладною інструкцією опублікований у мережі. В ньому, зокрема, розписані декілька варіантів приготування такого засобу особистої гігієни.

Так, щоб отримати 1 л гелю, який є оптимальним варіантом для домашніх умов або локальної аптеки, необхідно використати 833,3 мл етилового спирту, 41,7 мл пероксиду водню, 14,5 мл гліцерину.

Зазначається, що ці інгредієнти потрібно розчинити із додаванням необхідної кількості кип’яченої чи дистильованої води та зберігати у герметичній посудині.

Водночас уже приготований антисептик можна розлити у місткості меншого об’єму для зручнішого використання.

Крім цього, у ВООЗ додали, що в багатьох країнах Європи та світу, у зв’язку з поширенням панічних настроїв серед населення, спекуляцій та неефективних дій влади, спостерігається нестача засобів захисту, які можуть запобігати зараженню коронавірусом, а також поширенню епідемії. Зокрема, йдеться про антисептики, захисні маски та респіратори.

Також в організації підкреслили, що звичайні маски не гарантують захисту від коронавірусу. Тож здоровим людям, які не належать до визначених груп ризику, немає сенсу їх застосовувати. Однак ці засоби повинні використовувати хворі й ті, хто мають ризик захворіти, а також медичні працівники.

загрузка...
НЕ ПРОПУСТИІНШІ НОВИНИ