Вчені пояснили, чому фізичні вправі підвищують наш імунітет

Медичні експерти та науковці, що займаються фізичними вправами, запропонували нову пораду, яка допоможе професіоналам в галузі охорони здоров’я просувати вправи як спосіб підвищення імунітету.

Надаючи докази того, як разові і регулярні заняття вправами можуть змусити імунну систему працювати більш ефективно, керівництво пояснює, як вправи можуть підтримати імунну систему в боротьбі з поширеними інфекціями і знизити ризик різних захворювань. Зниження активності впливає на імунну систему людей, тому дуже важливо, донести поради, які допоможуть людям підтримувати їх здатність боротися з інфекціями за допомогою відповідних рівнів фізичної активності.

Доктор Алекс Уедлі з Університету Бірмінгема каже:

“Головне – продовжувати рухатися. Чим більше ми рухаємося, тим більше рухаються наші імунні клітини. Активність і фізичні вправи змушують імунні клітини циркулювати по тілу і виявляти проблеми, такі як віруси. Чим ми фізично здоровіші, тим сильнішою буде наша імунна відповідь проти коронавірусу SARS-CoV-2”.

Доктор Сем Лукас, який брав участь в роботі в Університеті Бірмінгема, додає:

«Ми могли б бути на початку серії довгострокових змін в нашому способі життя, тому є абсолютний сенс в тому, щоб виконувати вправи і запроваджувати звички, які збережуть наше здоров’я в цілому і потенційно зменшать тяжкість симптомів COVID-19, якщо ми інфіковані».

Королівський коледж медсестер Великобританії (RCN) і Королівський коледж лікарів загальної практики (RCGP) схвалили цю раду і просувають її серед своїх членів.

загрузка...

ІНШІ НОВИНИ