Як можна виявити дефіцит магнію у організмі і до чого він призводить

Дефіцит магнію має певні наслідки для організму.

Ідеальна жінка існує. Страхи і тривоги вона вміє перетворювати на цілі і завдання, а замість того, щоб піддаватися паніці, спокійно зважує усі за і проти. Вона не просто емоційно збалансована, але і може транслювати цей стан іншим. Вона — “магнієва жінка”, яка підтримує свій організм правильним прийманням препаратів, що містять магній.

Дефіцит магнію: чому та у кого він виникає

Медицина ділить людей на пролікованих (тих, хто компенсував свої дефіцити) і нелікованих (тих, хто долає наслідки нестачі якихось важливих речовин зусиллям волі). Дефіцитів відомо чимало, але серед лідерів нашого часу — магнієвий. Міжнародна класифікація хвороб внесла цей дефіцит до переліку існуючих діагнозів. Називається він недостатність магнію. Але чому він небезпечний?

Здавалося б, століттями люди жили, і нічого. Так, жили, виснажували родючий шар землі і нарешті отримали збіднений на мікроелементи ґрунт, який не насичує рослини необхідним комплексом вітамінів. Тому магній у наш організм з продуктами харчування сьогодні практично не потрапляє. Це перший фактор, що викликає дефіцит.

Що стосується наступного фактору, то сучасні засоби діагностики можуть виявляти і називати власними іменами те, що колись було лякаюче незрозумілим:

 • слабкість;
 • апатія;
 • постійний біль у попереку;
 • дратівливість;
 • тривожність;
 • часті судоми.

Причиною усіх перерахованих вище симптомів сучасна лабораторна діагностика назве недолік магнію, а не пристріт, псування або прокляття.

А ось прокляттям сьогодення можна назвати третій фактор, що знижує рівень магнію у організмі, — фастфуд. Всілякі консерванти і підсилювачі смаку активно конкурують з магнієм і вимивають його з організму, посилюючи дефіцит. За такою ж схемою, як і фастфуд, працюють засоби гормональної замісної терапії та контрацепції. Крім того, дуже швидко витрачається магнієве депо нашого організму у період стресів, криз (під час іспитів, сімейних негараздів) і соціальних катаклізмів (так-так, ми про пандемію і карантин).

Отже, магній важко отримати з природних джерел і дуже легко втратити, тому ми виходимо з того, що магній завжди у дефіциті. А без нього організму важко.

Чому магній настільки важливий?

Це макроелемент, який контролює величезну кількість біохімічних реакцій. Його поле діяльності дійсно величезне:

 1. Він бере участь у процесах енергетичних і пластичних, у синтезі білків, того ж колагену, який відповідає за гарну шкіру і каркас обличчя, а також за здорові суглоби і гнучкі зв’язки.
 2. Без роботи магнію організм не засвоїть вітаміни групи B, а це гарна пам’ять, рухливість і провідність сигналів по периферичних нервах, ефективна м’язова робота, оптимальний руховий малюнок, репродуктивні та онкопротективні властивості.
 3. Магній відіграє дуже важливу роль у захисті наших судин від вікових змін.
 4. Допомагає стабілізувати нервову систему.
 5. Є для організму природним антистресом.

Хто така “магнієва жінка”?

“Магнієва жінка” — це жінка, яка відвідує нутриціолога і п’є магній у певному дозуванні, наприклад, близько 400-600 мг органічного (і це принципово) магнію.

І таку сучасну представницю прекрасної статі відразу легко упізнати, адже вона:

 • емоційно збалансована і володіє можливістю з гумором, з якоюсь здоровою відстороненістю виробляти виважену позицію щодо подій, що відбуваються;
 • вірно розставляти пріоритети;
 • її здатність до сприйняття емоцій інших людей не обтяжена тривожністю, тому вона з розумом створює комфортне емоційне поле для усіх;
 • її чоловік — стовідсотково найщасливіша людина у світі, оскільки вона може прогнозувати ситуацію і діяти максимально витончено, створюючи і розряджаючи атмосферу, тобто здатна адмініструвати і гармонізувати простір;
 • не відмовляє чоловікові у близькості, тому що у неї “не болить голова” — магній профілактує м’язові спазми і сприяє гармонійній роботі центральної нервової системи;
 • повноцінно відпочиває: саме під час сну наш організм виробляє елементи, необхідні для ефективного функціонування і міцного захисту від зовнішніх загроз;
 • можна зробити таку сміливу заяву, що жінка, у якої гарний рівень магнію, володіє меншою сприйнятливістю до різних інфекційних захворювань.

Як наблизитися до досконалості

Звичайно, чарівної таблетки — панацеї — від усіх проблем не існує, а ваш індивідуальний комплекс для підтримання організму повинен призначатися виходячи з результатів лабораторної діагностики грамотним нутриціологом. Але можна впевнено сказати, що жінці просто необхідні магній, а також вітаміни C і D. Особливо під час різних епідемій, коли потрібний захист від зовнішніх загроз і гармонія всередині.

Джерело

загрузка...

ІНШІ НОВИНИ