Іспанська мова: де стане в нагоді?

Іспанською мовою говорять понад 500 млн осіб. Ця мова є державною в Іспанії, Аргентині, Болівії, Чилі, Колумбії, Мексиці, в деяких частинах США (поряд з англійською), Венесуелі і т.д. Сьогодні іспанська мова затребувана не тільки на своїй батьківщині, але і в Україні. Не дивлячись на те, що іспанська вважається складною для вивчення мовою, попит на курси іспанської мови в Priority School зростає з кожним роком.

Навіщо вивчати іспанську мову?

Іспанська мова вважається однією з найкрасивіших по звучанню мов. Але це далеко не єдина причина, чому так багато людей хочуть її вивчати. До знань прагнуть бізнесмени, які використовують мову в роботі з іноземними партнерами. На курси приходять любителі подорожувати, щоб краще зрозуміти культуру іншої країни і насолодитися спілкуванням з новими друзями. Ну і, звичайно ж, на курси іспанської мови приходять ті, хто мріють переїхати жити до Іспанії. Словом, ця мова стає обов’язковою для тих, хто мріє підкорити нові висоти і домогтися успіху в житті.

Отже, виділимо основні причини для того, щоб почати вивчати іспанську мову:

  • Іспанська мова визнана державною мовою в 22 країнах. Майже в половині штатів на Півдні іспанську мову вживають набагато частіше англійської. Наприклад, в Техасі, Каліфорнії, Сан-Дієго – знання англійської мови може взагалі не знадобитися, а ось іспанська буде якраз до речі.
  • За рейтинговими даними іспанська мова увійшла в 5- ку найбільш затребуваних мов в світі для міжнаціонального спілкування і культурного обміну.
  • Іспанська мова знаходиться на другому місці за популярністю серед бізнес-мов.
  • Знання мови стане в нагоді не тільки бізнесменам, але і тим, хто планує відвідати іспаномовні країни. Погодьтеся, так приємно не відчувати труднощі мовного бар’єру під час подорожі.
  • Іспанська мова займає 3-є місце за популярністю вживання в інтернет-спілкуванні.

Слід зазначити те, що іспанська мова багата лексично. У цій мові багато красивих слів, колоритних виразів, кумедних і експресивних фраз. Тому людям, які вивчають іспанську мову, дуже цікаво закріплювати свої знання прослуховуючи іспаномовні пісні або переглядаючи фільми іспанською мовою.

Як вивчити іспанську мову?

Існує кілька основних способів вивчення іспанської мови, тому кожен може вибрати для себе найбільш підходящий варіант. Все залежить від того, як добре ви хочете освоїти мову, за які терміни і для чого вона вам потрібна.

Основні способи вивчення іспанської мови:

  • Самостійне вивчення. Відразу відзначимо, що це найбільш складний варіант, хоч і може видатися найбільш економним. Але врахуйте: доведеться витратитися на книги, відеоматеріали, онлайн курси і т.д. При самостійному вивченні дуже складно поставити правильну вимову, а навчанню необхідно приділяти не менше 2-3 годин на день. Якщо ви не шукаєте легких шляхів, цей варіант для вас.
  • Репетитор з іспанської мови. Індивідуальні уроки іспанської мови, звичайно ж, найкращий варіант для вивчення нової мови. Репетитор підбере для вас відповідну програму, методику роботи, приділить увагу більш слабким сторонам, допоможе вивчити нові слова і відпрацювати вимову. Так само репетитор підбере необхідні навчальні матеріали.
  • Курси іспанської мови. Якщо немає бажання займатися індивідуально, рекомендуємо записатися на курси іспанської мови. В Priority School підберуть для вас групу, яка підходить під ваш рівень знань. Групи невеликі – по 8-12 чоловік, а заняття проходять у зручний час.

Люди, які володіють іспанською мовою – володіють безліччю можливостей! У них є шанс отримати освіту за кордоном, влаштуватися на перспективну роботу, познайомитися з цікавими людьми, пізнати краще іспанську культуру, переїхати жити за кордон і т.д. В цілому володіння іноземною мовою – це модно, престижно і корисно для самовдосконалення.

загрузка...

ІНШІ НОВИНИ