Як вибрати тату-салон

Робити татуювання в домашніх умовах категорично не можна. Будь-який професіонал скаже, що натільний живопис слід виконувати в тату-салоні. Причому потрібно дуже ретельно підходити до вибору салону, щоб прикрасити, а не спотворити своє тіло. Якщо ви шукаєте салон у Києві, можемо порадити студію “Fusion”, де працюють справжні майстри своєї справи. Більше інформації про нього можна дізнатися за посиланням https://tattoo-fusion.kiev.ua.

В даний час будь-яка поважаюча себе тату-майстерня має не тільки власний вебсайт, але й акаунти в інстаграмі та інших соціальних мережах. Судити про професійний рівень майстра і салону можна лише за останніми виконаними ним роботами, все інше не має значення. Тому потрібно уважно прочитати відгуки в групах в соціальних мережах: клієнти не обманюють.

Тату-майстерня, поряд з перукарнями, кав’ярнями і ательє є складовою частиною сфери послуг. А тому вона повинна виглядати так само, як манікюрні салони або перукарні. При цьому обслуговуючий персонал повинен проявляти повагу і увагу до будь-якого клієнта. Якщо хтось із майстрів поводиться зарозуміло, то слід відмовитися від послуг салону, де він працює. Крім того, тату-майстерня повинна бути добре освітленою, чистою і відкритою в той час, який вказано на вивісці. Для прикладу, особливістю тату-студії “Fusion” є гнучкий графік роботи, завдяки чому будь-який клієнт має можливість домовитись з майстром та зробити собі тату у зручний час.

Якщо тату салон виглядає круто, але при цьому в ньому не дотримуються елементарних вимог санітарії, то користуватися його послугами не варто. В цьому відношенні майстерня повинна бути схожою на лікарню. До чистоти усі її працівники повинні ставитися з усією серйозністю, оскільки від цього залежить здоров’я клієнтів. Сміттєві корзини не повинні бути переповненими, а підлоги повинні бути вимиті з антисептиком.

Багато майстрів тату намагаються наносити малюнки, які в першу чергу подобаються їм самим. Однак їхні смаки далеко не завжди збігаються зі смаками клієнтів. Тому треба шукати фахівця широкого профілю, здатного набити татуювання в будь-якому стилі. Тут діє той же принцип, що і в будь-якому бізнесі, пов’язаному з наданням послуг: клієнт завжди правий.

Хороший майстер в процесі виконання роботи час від часу зупиняється і ставить клієнту уточнюючі запитання, що стосуються його побажань з приводу малюнка, який наноситься. Перш ніж самому вдаватися до послуг майстра, потрібно подивитися, як він обслуговує інших клієнтів. Якщо він справляє враження справжнього професіонала, який володіє всіма секретами майстерності, то це означає, що йому можна довіряти. У такому випадку мета з пошуку тату-салону досягнута, і потрібно без коливань записуватися на сеанс.

загрузка...

ІНШІ НОВИНИ