Як вибрати тур в Єгипет

Туристичний оазис з ідеальним кліматом круглий рік манить до різноманітного і насиченого відпочинку. Єгипет – поєднання високорозвиненої інфраструктури та доступності. Вражає числом монументів багатовікової культури. Привертає чистими пляжами і кришталевою водою Середземного і Червоного морів, якими омивається. Чудовий шанс скоротити відпускні витрати і наповнитися новими емоціями – гарячі тури в Єгипет на будь-який смак і гаманець можна знайти за посиланням https://piligrim.ua/egipet-iz-kieva.html.

Курорти Єгипту

Хургада – найбільший і найдавніший морський курорт на західному узбережжі Червоного моря, розташований у 4 годинах їзди від міста-музею Луксор. Є багато цікавих екскурсійних програм. Прибережні готелі простягаються на 40 км за межі міста. У порівнянні з іншими курортами Єгипту є найдоступнішими. Пляжі в Хургаді піщані з пологим входом в воду. Відпочинок орієнтований на туриста з будь-якими перевагами.

Шарм-ель-Шейх – другий за популярністю прибережний курорт Червоного моря. Коралові рифи розкидані уздовж всього узбережжя. Райське місце для підводних занурень. Ціни на відпочинок тут вищі, ніж в Хургаді, але й сервіс орієнтований на світовий рівень. На території Шарма знаходяться як провідні готелі мереж Hilton Savoy, Sheraton, так і малобюджетні варіанти з не менш хорошими умовами.

Сахл Хашіш – молодий і стрімко прогресуючий курорт з розкішними апартаментами і готелями виключно 5* і Deluxe. Обслуговуючий персонал досить добре говорить на російській. Основні визначні пам’ятки – море і архітектура. Сахл Хашіш простягається на 18 км в південному напрямку від аеропорту Хургади. Одна з унікальних пам’яток – копія храму Едфу, основна частина якої знаходиться під водою.

Дахаб – невелике курортне містечко, яке знамените широкими пляжами з дрібним золотим піском. Корали тут відсутні, а вхід у воду пологий. Географічне розташування містечка забезпечує м’які кліматичні умови. Часті вітри і невеликі хвилі приваблюють сюди любителів віндсерфінгу. Відпочити в Дахабі можна в міських готелях і «дикуном» в гостьових будиночках. Обов’язкові до відвідування – парк Габр-іль-Бент, Кольоровий і Білий каньйони.

Ціна туру в Єгипет по сезонах

Вартість туру в Єгипет безпосередньо залежить від сезонності. Умовно туристичну активність ділять на високу і низьку. Інтенсивно відвідування курортів починається з середини березня до перших чисел листопада. Затишшя настає з кінця листопада аж до лютого. Ціна путівок відрізняється на 20-40%. Найбільш практичний варіант для економного відпочинку – раннє бронювання та гарячі тури.

Бюджетним місяцем є лютий у зв’язку з сильним зниженням температури повітря – до + 18 ° С. Вода в цей час нагрівається до + 23 ° С. Цінова політика турів до Єгипту в даний період така: за відпочинок удвох в 3* готелі доведеться віддати близько 500$, а 4* готель буде коштувати на 100$ більше. Наприклад, зимові палаючі пропозиції в Хургаду обходяться на 20% дешевше турів в Шарм-ель-Шейх.

Погода, комфортна для прибережного відпочинку, встановлюється в березні-квітні. Повітряні маси прогріті до + 30 ° С, вода тепла – близько + 25 ° С. У спекотне літо туристична активність трохи знижується. Черговий пік візитів в єгипетські курорти припадає на вересень-жовтень. У високий сезон проживання в 3* апартаментах удвох обійдеться в 650-700$. З додаванням кожної зірки стаття витрат збільшується на 100$.

Єгипет – один з доступних і популярних курортних напрямків. Відпочинок тут хороший в будь-який сезон завдяки географічним особливостям країни. Гарячі тури і раннє бронювання – хороша можливість подвійно заощадити на запланованому відпочинку.

загрузка...

ІНШІ НОВИНИ