Куди поїхати на відпочинок влітку 2020?

Львів

Львів – здавна є туристичною Меккою. Місто Лева постійно посідає одне з перших місць щодо туристичної привабливості. Це привітне та відкрите для усього світу місце. Тут з кожним роком збільшується кількість закордонних туристів, яким їхати відносно недалеко та й не дорого.

У 2009 році Львову надано звання Культурної столиці України. Інвестиційна привабливість міста посідає одне із чільних місць в Україні.

В добу Середньовіччя місто було важливим торговельним центром. Зараз вулиці, які перетинаються, приводять до серця Львова – Ринкової площі. Це гарне місце де можна прогулятися та випити філіжанку ароматної кави або повечеряти в одному із ресторанів. Саме тут вражають своїм виглядом храми, костели, архітектурою яких можна насолоджуватися прямо із кафе та кав’ярень.

Головна архітектурна споруда – Ратуша, яка постійно приваблює туристів. З її оглядового майданчика(висота 65 м) можна насолодитися панорамою Львова. Під час екскурсії можна ознайомитись із годинниковим механізмом на башті Ратуші. Досить гарно видно готелі Львова у центрі, які своїм виглядом вражають відпочивальників. Поселившись у таких готелях, можна щоденно спостерігати із вікон номера окраси центрального Львова.

Одеса

Одеса – мальовниче місто на узбережжі Чорного моря, найбільший морський порт України. Це місто, яке завжди приваблює туристів з-за кордону. В Одесі налічується 9 найвідоміших місць, які необхідно відвідати: Одеський порт, Потьомкінські сходи, Дерибасівську вулицю тощо.

Окрім знаменитих місць в Одесі можна побувати у різних місцях для розваг і відпочинку. Зокрема, на думку місцевих жителів, потрібно відвідати такі маловідомі місця:

  • Деволанівський спуск;
  • Строганівський міст;
  • закинуте казино;
  • лиман Куяльник;
  • трасу здоров’я;
  • канатну дорогу біля пляжу Отрада;
  • вулицю Чорноморську;
  • меморіал 411 батареї.

Любителям прогулятися, можна насолодитися різноманітним співом вуличних музикантів, що лунають із різних куточків Одеси.

На жаль, під час вікенду неможливо вивчити всі найпопулярніші місця туристичної Одеси. Бажано чітко планувати свій відпочинок на наступний рік.

Від втоми під час екскурсій можна одержати насолоду, відпочиваючи у готелях Одеси. Бронювати готель потрібно заздалегідь, оскільки надзвичайно великий потік туристів закордонних так і місцевих. Якщо ви мрієте побачити неповторну красу чорноморської перлини – відвідайте Одесу.

загрузка...
НЕ ПРОПУСТИІНШІ НОВИНИ