Медична та психологічна допомога наркоманам та алкоголікам

Люди, які страждають алкоголізмом, наркоманією, потребують грамотної медичної допомоги, психологічної реабілітації. Саме таке комплексне, професійне лікування наркоманії в Дніпрі пропонує пройти наркологічний центр «Реванш», який заслужив бездоганну репутацію і безліч позитивних відгуків.

Принципи успішного лікування патологічних залежностей

Успішне лікування наркоманії та алкоголізму, націлене на досягнення довгострокових, позитивних результатів, вимагає дотримання певних принципів, яких дотримуються у своїй роботі співробітники клініки:

 1. Комплексність – поєднання медикаментозного лікування і психотерапії, акцент на довгострокових методах.
 2. Індивідуальний підхід – для кожного пацієнта на основі результатів попередньої діагностики розробляється своя лікувальна схема. Таким чином досягається максимальний ефект, адже кожен випадок захворювання унікальний і має свої причини.
 3. Анонімність і відсутність постановки на облік – захищають пацієнта та його близьких від суспільного розголосу, засудження і подальших проблем, пов’язаних із соціалізацією, працевлаштуванням. Пройшовши лікування, людина отримує шанс почати життя з чистого аркуша. При дотриманні політики конфіденційності легше та швидше проходить соціальна адаптація, знижується ймовірність зриву.
 4. Ізоляція – огородження від звичного оточення, зовнішніх спокус досягаються шляхом госпіталізації. Людина потрапляє у здорове терапевтичне співтовариство, що сприяє прискореному одужанню.
 5. Залучення в терапевтичний процес – вкрай важливо для досягнення стабільних результатів. Тому спочатку фахівці активно працюють із мотиваціями пацієнта, допомагаючи йому вийти з стадії заперечення, усвідомити всю серйозність проблеми та необхідність її вирішення.
 6. Робота з близьким оточенням – відіграє велику роль для профілактики рецидивів. Багато уваги приділяється наданню психологічної допомоги сім’ї реабілітантів, їх консультування, відновлення довірчих, здорових відносин між родичами.

Також важливо, щоб під час лікування наркоманії в Харкові чоловік був забезпечений всім необхідним, знаходився в спокійній атмосфері. Тому для нього створюються максимально комфортні умови проживання, наближені до домашніх. Персонал відноситься до кожного пацієнта шанобливо й доброзичливо.

Програма лікування

Програма лікування наркоманії та алкоголізму комплексна і включає:

 • детоксикацію організму, виведення з запою, зняття ломки;
 • роботу з мотиваціями пацієнта;
 • психологічну реабілітацію;
 • ресоціалізацію;
 • терапевтичний супровід випускників.

У результаті людина повністю долає як фізичну, так і психологічну залежність, знаходить нові інтереси та цілі в житті. Після лікарської допомоги випускникам надається допомога в отриманні освіти, підвищенні кваліфікації, пошуку роботи.

Дізнатися більше про лікування наркоманії та алкоголізму, отримати консультацію, викликати нарколога додому можна зателефонувавши в клініку «Реванш» або заповнивши форму зворотного зв’язку на сайті.

загрузка...

ІНШІ НОВИНИ