Відведення військ в Петровському: Україна і терористи зробили заяву

Терроррісти “ДНР” 4 листопада о 12:00 випустили в небо сигнальну білу ракету в знак готовності розпочати процес розведення військ на ділянці Петровське – Богданівка.

Як пишуть сепаратистські сайти, терористи після відповідного сигналу чекають, що українська сторона зробить дзеркальні дії. Тільки після цього сторони випустять в небо зелені ракети в ознаменування початку процесу розведення.

У свою чергу, міністр закордонних справ України Вадим Пристайко заявив, що розведення військ у Петровського не розпочалося через порушення семиденного режиму припинення вогню на відповідній ділянці.

“За нашими оцінками, розведення повинно було початися сьогодні (4 листопада. – Ред.). Але кілька днів тому були обстріли в зоні розведення, що було зафіксовано місією ОБСЄ. Тому ми були змушені перенести це розведення на той період, коли знову, як ми домовилися в 2016 році, буде досягнутий семиденний період тиші”, – сказав він.

Пристайко додав, що після розведення в Петровському будуть завершені всі передумови для проведення зустрічі лідерів “нормандської четвірки”.

“Розраховую, що Російська Федерація все-таки знайде в цей раз час для того, щоб чотири лідери зустрілися. Наші німецькі та французькі колеги готові до цієї зустрічі. Очевидно, що президент Зеленський теж готовий до цієї зустрічі”, – додав він.

Джерело

загрузка...

ІНШІ НОВИНИ