Копи жорстоко побили чоловіка на очах у маленької доньки: відео поліцейського свавілля

Користувачів мережі шокувало відео побиття п’яного чоловіка на дитячому майданчику в Маріуполі

Відповідні ролики зібрали тисячі переглядів і поширень.

«Хлопець без видимих ​​ознак опору поліції отримав по шиї, і це на очах власної доньки, яка гуляла разом з іншими дітьми на дитячому майданчику», – написав у мережі місцевий житель Ігор Погорецький, який став очевидцем ситуації. Свідок також зазначив, що людина вживала алкоголь на вулиці.

поліція

Разом з тим, в патрульній поліції Донеччини заявили, що поки керівництво проводить службову перевірку.

«За попередніми даними встановлено, що екіпаж при патрулюванні Кальміуського району помітив чоловіка на дитячому майданчику, який розпивав алкогольні напої. Оскільки дії громадянина підпадали під санкції статті 178 КУпАП, інспектори відреагували на правопорушення.

На жаль, профілактична бесіда не подіяла на порушника. Як відбувався контакт з поліцейськими до моменту застосування фізичної сили, поки з’ясовується. На неодноразові вимоги покинути територію і пройти в поліцейський автомобіля для встановлення особи та складання адмінматеріалів, правопорушник не реагував.

Заспокоїмо, що на момент конфлікту мати дитину забрала. Справа завершилося доставкою громадянина до райвідділу і складанням постанови по ч.1 ст.178 та протоколами по ч.1 ст.178 та ст. 185 КУпАП. У разі перевищення поліцейськими службових повноважень, до інспекторів будуть вжиті відповідні заходи », – заявили правоохоронці.

 

загрузка...
НЕ ПРОПУСТИІНШІ НОВИНИ