Покер: що головне у грі

Багато новачків ставлять перед собою питання: що головне в покері? Однієї точної відповіді на нього немає, так як для кожного гравця є свої головні поняття в грі. Комусь важливо отримати задоволення і адреналін, такі люди грають без вивчення правил і особливих тактик гри. Для іншого гравця головне – це прибуток і стабільний дохід. Відзначимо кілька головних нюансів в покері, які приведуть до перемоги.

Теорія або практика?

Більшість професіоналів дотримуються думки, що головне в покері – це постійне навчання. Необхідно багато знати для регулярних перемог. І важливі не тільки теоретичні знання, а й практичне закріплення вивченого матеріалу.

У багатьох країнах покер вважається серйозним видом спорту. Тут потрібні неймовірна витримка і терпіння. При цьому необхідно психологічно вміти читати суперників для виграшу. Багато навчаються покеру роками і до кінця не змогли ще пізнати всі тонкощі і нюанси. Професіонали вивчають різні стратегії покеру, покерні комбінації і виробляють свою неповторну тактику, яку складно буде «прочитати». Найголовніше правило в покері – постійне навчання і розвиток своїх навичок.

Як правильно навчатися грі:

  • Читати тематичні книги про покер. Зараз є багато літератури про математику покеру, психологію і стратегічний підхід. Необхідно читати і розвиватися в кожній з цих сфер.
  • Спілкування з іншими гравцями. Це дозволяє отримувати досвід і стежити за останніми новинами в покерній індустрії. Зазвичай гравці обмінюються своїми знаннями і стратегіями.
  • Аналіз помилок. Після кожної зіграної сесії потрібно уважно аналізувати роздачі і виявляти свої помилки в покері. Наступні ігри мають бути присвячені саме роботі над такими недоліками гри.
  • Відвідування онлайн-шкіл. Зараз існує безліч курсів і шкіл покеру онлайн, які допомагають на онлайн вебінарах розібратися в специфіці гри. На деяких сайтах розміщено безліч безкоштовного матеріалу для навчання.

Удача – головне в покері чи ні?

Багато новачків вважають, що головне в покері – це удача. Адже як можна виграти, якщо не пощастить і не випаде хороша комбінація?

Насправді це помилкова думка. У покері, звичайно ж, присутній фактор удачі, проте він не є головним. Можна перемагати не тільки з хорошими картами. Професіонали вміло блефують зі «сміттєвими» картами проти слабких гравців і забирають банк без демонстрації карт.

Постійно сподіватися на удачу в покері можна. Буває, що за ігрову сесію гравцю не випадає жодної хорошої руки. В цьому випадку потрібно більше читати суперників і використовувати інші інструменти для перемоги ( крадіжка блайндів, «видавлювання» опонентів з банку).

Професіонали відзначили, що удача в покері впливає на 10% гри. Решта 90% залежать від уміння гравця, його досвіду і навичок. Тому найголовніше правило в покері – сподівайся тільки на свої сили, а не на везіння.

Важливість психології

Багато хто відзначає, що головне в покері – це психологія. У цих словах є сенс. Якщо гравець психологічно не підготовлений до покеру, він не зможе вигравати. Необхідно вміти стримувати свої емоції, як при хорошому розкладі в покері, так і при поганому. Адже якщо гравець буде показувати свою радість, маючи на руках високу комбінацію, тоді інші опоненти легко зможуть його прочитати.

Емоції дуже сильно видають нашу гру, особливо в оффлайн режимі. Багато одягають темні окуляри і намагаються максимально закрити обличчя, щоб не бути «читабельним».

Необхідно бути емоційно підготовленим до серйозних суперників і великих ставок. Це головне в покері. Деякі дії гравців за столом можуть вибивати вас з рівноваги і сильно впливати на психологічний стан. Тому потрібно себе привчати ні на що не реагувати в момент гри.

Часто гравців вибиває з колії низка програшів і вони припускаються помилок. Професійні гравці не звертають на це увагу і продовжують діяти правильно і чітко. Тому на тривалій дистанції вони завжди в виграші.

Вплив банкролу на гру

Професіонали відзначають, що головне правило успішного покеру – це банкрол-менеджмент. Це управління всіма вашими фінансами для гри. Якщо нерозумно використовувати кошти, можна швидко все програти і піти в мінус.

Банкрол-менеджмент дозволяє визначати, на яких ставках вам потрібно грати. Наприклад, не можна з грошовим запасом в 50 доларів йти грати на ставки 5/10 доларів. Вашого бюджету вистачить на пару ігор і це, швидше за все, призведе до програшу. Головне в покері – стежити за розміром ставок по відношенню до банкролу.

Бувають ситуації, коли новачки заходять на високі ставки і швидко виграють з маленьким банкролом. При цьому вони вважають, що чинять правильно. Така стратегія все одно призведе до поразки. Якщо гравець виграв 1-2 рази, то в наступних партіях йому може не повезти і запас фішок відразу зменшиться.

Максимальна концентрація

Багато гравців вважають, що головне правило покеру – це максимальна концентрація за столом. Саме в момент гри мозок повинен швидко аналізувати і приймати рішення. Потрібно на всі 100% зосередитися на грі для перемоги.

Максимальна концентрація дозволяє виконувати такі дії за ігровим столом:

  • Оцінювати свої карти і їх силу. Аналізувати, яка комбінація може зібратися в майбутньому, і з якою ймовірністю.
  • Оцінка можливих карт ваших опонентів. Потрібно завжди припускати, які карти у супротивника по його діям.
  • Аналіз емоційного стану – головне правило хорошого покеру. Постійно потрібно читати емоції і жести своїх суперників, щоб знайти в них приховані підказки. Деякі опоненти з хорошою комбінацією починають активно говорити, рухатися і проявляти явне бажання скоріше відкрити свої карти. Всі ці дрібниці і нюанси допоможуть отримати максимум інформації про суперника.
  • Розрахунок ставок і банку. Потрібно завжди стежити за розміром банку і знати, який відсоток суми ви в нього додаєте. Це головне в покері. При цьому потрібно зіставити шанси банку з можливостями посилитися на наступних вулицях.

Всі вищеописані дії повинен здійснювати мозок протягом пари секунд. Тому потрібно максимально зосередитися на грі і не думати про сторонні речі. Головне в покері – повністю «віддаватися» грі і використовувати свої можливості на 100%. Тоді можна домогтися прибутку і стабільних перемог.

Успіх і популярність

Для багатьох гравців головне в покері – це популярність, слава і успіх. Такі люди хочуть завжди бути на виду, з’являтися на екрані і бути в списку кращих гравців. Більшість з них – новачки в покері, які не сильно розбираються в тонкощах гри. Вони можуть нескінченну кількість разів брати участь в турнірах, в надії посісти перше місце. Однак це не відбувається.

Для справжнього професіонала успіх і слава – не головне в покері, це має другорядне значення. Для нього важлива стабільність виграшів і чітке дотримання своєї стратегії. Тоді разом з цим приходять і перемоги на великих турнірах, і популярність.

Висновок

Тепер ви знаєте, що головне в покері у всіх буде різним. Професіонали ж в якості головного відзначають постійний розвиток, навчання, концентрацію в момент гри і емоційний контроль.

загрузка...





ІНШІ НОВИНИ