Зеленського запросили до Трампа: озвучено гострі питання

Президент України Володимир Зеленський отримав запрошення від американського лідера Дональда Трампа відвідати Вашингтон з офіційним візитом (новина доповнена подробицями).

Відбудеться візит вже після зустрічі американського президента з російським.

“Ясно одне: це буде не обмін флюїдами, а відбудеться предметна розмова щодо врегулювання конфлікту на Донбасі”, – повідомила журналістка Юлія Мостова.

За її словами, за попередніми оцінками, зустріч Зеленського з Трампом може відбутися у серпні-вересні.

“При цьому треба пам’ятати, що для Трампа Україна – “фішка” на американсько-російському переговірному столі. Там ще є “фішки” Сирії, Китаю, Венесуели, Ірану… На тлі великої гри практичного американського бізнес-президента всі ці “міст між Росією і Європою”, “буферна зона, що захищає Європу від Росії” – олдскульна нудність”, – зазначила Мостова.

“Важливе запитання до Зеленського на переговорах: “За що Америка стільки років в Україні долари платників податків проливала?” Настав час реальних бізнес-проектів: земля, газовидобування, порти тощо. До продажу землі Зеленський та його команда готові. А країни?”, – резюмувала вона.

Пізніше Адміністрація президента України повідомила, що Зеленський подякував Трампу за запрошення здійснити офіційний візит до Вашингтона.

Глава держави також наголосив, що проект закону “Про надання підтримки Україні для захисту її незалежності, суверенітету та територіальної цілісності”, який був презентований у Палаті представників Конгресу США, є важливим сигналом про міцне стратегічне партнерство двох країн.

Джерело

загрузка...

ІНШІ НОВИНИ