“Хочемо закінчити війну!” Сивохо поділився планами щодо роботи в РНБО

Новий радник секретаря Ради нацбезпеки й оборони з питань реінтеграції і відновлення Донбасу Сергій Сивохо закликав українців об’єднати зусилля для завершення війни і досягнення миру на сході України.

Про це комік, актор і тренер “Ліги сміху” написав на своїй сторінці у Facebook. Водночас попросив не поспішати з висновками щодо його роботи в РНБО і розповів, чим займеться на новій посаді.

“Не очікував, що у мене стільки шанувальників, зокрема таємних. У будь-якому випадку, всім величезне спасибі за увагу до мене й теми Донбасу. Розумію, що болить, що немає простих рішень і всі вже втомилися сподіватися та чекати. Але наше питання, питання мирного Донбасу, з порядку не знято і буде вирішено”, — зазначив він.

Сивохо підкреслив, що на посаді радника секретаря РНБО відповідатиме тільки за гуманітарну політику, роботу з людьми і смислами — з метою припинити війну на сході.

Він також попросив українців не критикувати його передчасно і закликав об’єднати зусилля для досягнення миру в Україні.

“Працювати буду з великою і цілеспрямованою командою. Всі вони, як і я, вихідці з Донбасу, й у нас величезне бажання закінчити цю війну, зокрема в головах. Пропоную не поспішати з висновками, хайпов і хейтом. Скоро ви все побачите й тоді ми зможемо конструктивно дискутувати. А поки давайте об’єднувати зусилля в ім’я Донбасу, Криму й України. Мир нам!” — підсумував новий радник секретаря РНБО.

Джерело

загрузка...

ІНШІ НОВИНИ