Кабмін посилить боротьбу з контрабандою – Гройсман

Як би контрабандисти не пручалися, уряду відступати нікуди, позаду бюджет. Просто щоб ви розуміли ситуацію, ось актуальна статистика – за п’ять місяців цього року вже спостерігається дефіцит трохи більше дев’яти мільярдів гривень. Але ж при цьому ще й ростуть очікування людей за тими ж зарплатами і пенсіяями.

Міністр соціальної політики Андрій Рева вже пообіцяв сказати на початку липня – чи є можливість підвищити мінімальну зарплату. І надходження від митниці – це як раз той ресурс, за рахунок якого можна і дірки в бюджеті закривати і додаткові витрати забезпечувати. Наприклад, в минулому році боротьба з контрабандою дала додатково аж 70 мільярдів гривень.

“Я всіх закликаю до реальної БОРОТЬБИ. Я розумію, що це серйозні Виклики, але я глибоко переконаний в тому, що ми маємо робити діло чесно, відкрито, публічно і в інтересах українських громадян.

Я буду звертатися до органів СУДОВОЇ влади, яка є повністю незалежна, щоби неупереджено, публічно, відкрито розглядати  ці справи, якомога швидко, щоби КОЖЕН, хто до цього причетний, до фактичної руйнації нашої економічної міці був наказаний “, – говорить Володимир Гройсман, прем’єр-міністр України.

Джерело

загрузка...

ІНШІ НОВИНИ