Ресвератрол: факти, які потрібно знати кожному

Ресвератрол – це один з найвідоміших антиоксидантів, його ще називають “супергероєм”. Він міститься у великій кількості в винограді, червоному вині, чорниці і гіркому шоколаді. Ресвератрол здатний захистити організм від грибів, бактерій і підтримує його здоров’я в цілому. Більше про цей антиоксидант ви зможете дізнатися за посиланням https://biovit.com.ua/news/zdorovoe-pitanie/vse-o-resveratrole. І все ж, про які властивості ресвератролу необхідно знати кожному?

Пригнічує запалення

Ресвератрол здатний допомогти при хронічних і аутоімунних захворюваннях. Це обумовлено тим, що він пригнічує активність ферментів, які сприяють розвитку запалення. Ресвератрол захищає тканини організму від пошкоджень, а також пригнічує ріст пухлин.

Допомагає уникнути діабету

При діабеті ресвератрол відіграє значну роль, адже він здатний допомогти уникнути діабету другого типу, а також знизити ускладнення при вже наявному захворюванні. А все тому, що він здатний знижувати рівень інсуліну і підвищувати до нього чутливість.

Допомагає боротися з вільними радикалами

Оксидативний стрес є чудовою платформою для розвитку багатьох серйозних захворювань в зрілому віці, в тому числі онкології, атеросклерозу, хвороби Альцгеймера, діабету і т.д. Ресвератрол надає на організм потужну терапевтичну дію і активно бореться з вільними радикалами. Цей антиоксидант є поліфенолом, а відповідно допомагає організму справлятися з негативним впливом навколишнього середовища. Ресвератрол володіє куди більш сильними антиоксидантними властивостями, ніж вітаміни А, Е і С.

Налагоджує циркуляцію крові

Ресвератрол допомагає уникнути інсульту, оскільки стабілізує циркуляцію крові і оберігає організм від артеріальних ушкоджень. Це сприяє тому, що він позитивно впливає на роботу мозку, покращує пам’ять і інші когнітивні функції. Це особливо важливо для людей зрілого віку.

Знижує тиск

Ресвератрол допомагає впоратися з гіпертонією. Знижуючи тиск, він допомагає уникнути багатьох серйозних серцево-судинних захворювань, в тому числі інфаркту та інсульту.

Полегшує біль в суглобах

Ще одна дивна властивість ресвератролу – захист хрящів від пошкоджень. Пошкодження хрящів – це головний симптом артриту, а це означає, що ресвератрол допоможе не тільки уникнути пошкоджень, але і зменшити больовий синдром при артриті.

загрузка...
НЕ ПРОПУСТИІНШІ НОВИНИ