Франція зобов’язує технологічних гігантів платити податок на цифрові технології

Міністерство фінансів Франції розіслало великим технологічним компаніям повідомлення про необхідність сплати податок на цифрові послуги. Раніше Франція призупинила збір податку, який стосується таких компаній, як Facebook і Amazon, оскільки в Організації економічного співробітництва і розвитку (ОЕСР) йшли переговори про перегляд міжнародних податкових правил.

Міністерство фінансів країни давно заявило про те, що введе податок в грудні, як і планувалося, якщо на той час переговори виявляться безрезультатними. Так і сталося — минулого місяця майже 140 країн-учасниць погодилися продовжити переговори до середини 2021 року.

Нагадаємо, що минулого року у Франції був введений податок на дохід від цифрових послуг в розмірі 3%. Відповідно до законодавства, цифровий податок повинні платити тільки компанії з глобальним річним оборотом понад €750 млн. При цьому не менше €25 млн повинні бути отримані компанією за рахунок надання цифрових послуг у Франції.

Податок будуть змушені платити найбільші технологічні компанії з США. Джерело повідомило про те, що введення цифрового податку може стати кроком до трансатлантичного зіткнення ще до того, як президент США Дональда Трампа покине пост.

загрузка...

ІНШІ НОВИНИ