Як перевірити компанію в ЄДР в системі YouControl

Сервіс YouControl призначений для здійснення перевірки компаній на території України. Система має більш ніж ста офіційних джерел інформації. Перевірка контрагентів допоможе уникнути всіляких санкцій, грошових збитків, скандалів і втрат репутації.

Про компанію

YouControl працює з Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців, інформацію про який можна знайти за посиланням https://youcontrol.com.ua/articles/onovlenniayedryak-bezkoshtovno-pratsiuvaty-z-reiestrom/. Робота компанії полягають в створенні вичерпного досьє на кожну компанію на території України.

Сервіс створений за унікальною технологією, яка дозволяє миттєво отримати всю актуальну інформацію про ту чи іншу фірму. Джерела при цьому використовуються строго офіційні. Всі дані система отримує не тільки з ЄДР, а й з більш ніж півсотні додаткових джерел. Нещодавно реєстр був оновлений, ознайомитися з нововведеннями можна тут: https://youcontrol.com.ua/ru/articles/onovlenniayedryak-bezkoshtovno-pratsiuvaty-z-reiestrom/

Головне завдання команди YouControl – формування прозорої підприємницького середовища в Україні. На сьогоднішній день сервіс має інформацію про більш ніж чотири мільйони фірм по всій країні. Послуги компанії рекомендовані Національним банком і Податковою службою України. Статистика показує, що більш ніж 90% банків в країні користуються сервісом https://youcontrol.com.ua/.

Як проводяться перевірки

Робота компанії полягає в комплексній оцінці контрагентів різних підприємств. Система YouControl оснащена інструментами аналізу фінансової стійкості, перевірки фізичних осіб, автоматизованого аналізу, пошуку зв’язків зі співробітниками.

Функція експрес аналізу дозволяє автоматично провести швидку перевірку на ризикові фактори для партнерства з компанією. Вона дає можливість в терміновому порядку перевірити контрагента перед укладенням договору.

Також на сайті є функція аналізу фізичних осіб. YouControl надає клієнтам всі ключові дані про ту чи іншу людину.

Дізнатися, чи знаходиться та чи інша фірма в міжнародному списку санкцій за допомогою цього сервісу також можливо. Система збирає всю інформацію з санкційних списків різних країн і виробляє детальний аналіз компаній, що знаходяться в ньому.

З повним переліком послуг компанії можна ознайомитися на офіційному сайті. Для проведення консультації або вирішення технічних питань слід зателефонувати за офіційним номером гарячої лінії.

загрузка...
НЕ ПРОПУСТИІНШІ НОВИНИ