Багаторічні квіти, які будуть радувати вас цвітінням протягом літа

Багаторічні квіти не потребують складного ретельного догляду, привабливо виглядають протягом значного часу. Ті сорти, що квітнуть все літо, допоможуть створити красиву доглянену клумбу. Висівати щороку рослини не потрібно, що також є їх перевагами. Дізнатись про багаторічні сорти можна на сайті https://blog.metro.ua/rajskyj-sad-bagatorichni-kvity-yaki-kvitnut-vse-lito/. Далі ми розповімо про ті квіти, що радують власників яскравими барвами протягом всього літа.

Високі чи низькі

Високий чи низький сорт – обирайте на свій смак. Ландшафтні дизайнери поважають обидва типа рослин, створюючи з ними справжні шедеври. В центрі композиції розташуйте високі квіти, на краю – низькі. Такий спосіб є найпростішим в організаціх гармонійного простору. Хочете поекспериментувати? Це також можливо, але слідкуйте, аби результат вийшов збалансованим, а квіти обраних сортів гарно комбінувались між собою.

Популярні рослини для дачі

В саду, біля дома на клумбі можна саджати такі рослини:

  1. Братки – умовно багаторічні квіти, висаждують їх з квітня до початку осені. Краще за все братки почуваються у сонячних місцях, формати посадки – розсада чи насіння. Поливи мають бути регулярними та помірними. Аби цвітіння було максимально рясним, вносять підкормки з суперфосфатом, аміачною селітрою.
  2. Дзвіночки або тирлич – ідеальний вибір для альпійських гірок. Дзвіночки синього кольору дуже ефектно виглядають на тлі зелені. Висаджують тирлич восени та навесні, місця краще обирати затінені. Поливи мають бути регулярними.
  3. Карликові флокси – можуть мати фіолетовий, блакитний, білий, рожевий, бузковий колір. Вони мають висоту від 5 см до метру. Цвітіння рясне, довге, але сорт погано переносить надлишок вологи. Місце висадки треба обирати освітлене. Насіння сіють у відкритий ґрунт до початку зими. Цікаво виглядають клумби, на яких висаджено кілька різновидів культури.
  4. Бруннера – бордюрні, невибагливі у догляді квіти, схожі на незабудки. Рослина може зростати в затінку – наприклад, уздовж доріжок за будвлею. Рослину в ґрунт сіють на початку весни, цвітіння починається в червні. Полив бруннери має бути активним.
  5. Троянди – справжні королеви будь-якого саду. Багато сортів квітнуть красиво, проте недовго. радують яскравими ароматними квітами, цвітуть дуже недовго. Вам потрібні Авіла Палас, Акварель, Домінік Луаза.

Можна обирати для літньої клумби півонії, півники, родіолу. Оригінально виглядає лілійник – стійка багаторічна, дуже ніжна рослина, представлена різними кольорами.

Можна вирощувати на дачі волошки, але уважно обирайте сорти – вони мають бути багаторічними. Розпускається рослина в червні, радує цвітінням до осені. Класичний колір яскравий синій, проте є інші варіанти. Також зверніть увагу на мальви, дельфініум, лілії, флокси. Вони гарні самі по собі, непогано комбінуються в різних варіантах. До початку облаштування клумби з багаторічними квітами зробіть її детальний план. Також завжди читайте інструкцію з висадки.

загрузка...
НЕ ПРОПУСТИІНШІ НОВИНИ