Кожен з нас радіє, коли бачить знижки на улюблені товари в магазинах. Кожного року настає такий день, коли все можна придбати за максимально зниженою ціною. Чорна П’ятниця відома у всьому світі. На цей день чекає абсолютно кожен. Він відзначається лише раз на рік. До цього дня слід ретельно підготуватись, адже в магазинах на Вас чекатимуть шалені знижки на різні товари. Найвигідніше купувати побутову техніку, адже на такі товари завжди хороші знижки. В цей день є чудовий шанс придбати дорогі речі в декілька разів дешевше.

Легенда про те, як з’явилась назва “Чорна п’ятниця”

Відомо, що Чорна п’ятниця прийшла до з США. Існує декілька легенд, хто саме придумав таку назву. Відомо, що поняття “блекфрайдей” започаткували жителі Східного узбережжя США. Це сталось в 1966 році. Існує така легенда, що назву “Чорна п’ятниця” придумали американські поліцейські. Вони побачили, як в День подяки люди поспішають в магазин, аби придбати подарунки своїм рідним. В результаті на дорогах утворювались величезні затори, тому для поліцейських цей день став справжнім жахіттям. Саме через це вони придумали назву “Чорна п’ятниця”. Також існує легенда, що цей день придумали для того, аби всі магазини отримали хороший прибуток.

Коли в Україні починається Чорна п’ятниця 2023 ?

В Україні теж давно святкують Чорну п’ятницю. В цей день в магазинах величезні знижки, тому чимало людей поспішають придбати цінні речі. Магазин Vencon теж активно готується до Чорної п’ятниці. В цьому інтернет-магазині будуть хороші знижки, тому не пропустіть таку чудову можливість. В ньому Ви зможете придбати такі товари за найкращими знижками:

  • кухонні витяжки;
  • котли, обігрівачі;
  • кондиціонери;
  • вентилятори;
  • зволожувачі повітря та багато іншого.

Чорна п’ятниця в Україні розпочнеться в період з 23 по 29 листопада. Протягом цих днів Ви зможете закупитись необхідними речами за доступними цінами. Обов’язково напишіть список предметів, які Ви хочете придбати. Чорна п’ятниця потішить чудовими знижками на весь асортимент. У Black Friday беруть участь всі інтернет-магазини та офлайн магазини в Україні.

Як працює Чорна п’ятниця в Україні?

Вже зовсім скоро українці зможуть побачити шалені знижки у своїх улюблених магазинах. Чорна п’ятниця розпочинається рівно опівночі. Деякі магазини відкриваються лише вранці, але раніше, ніж зазвичай. В інтернет-магазинах теж з’являються знижки саме опівночі. Ні в якому разі не пропустіть таку прекрасну можливість. В Чорну п’ятницю обов’язково відправляйтесь в магазини, аби придбати товари з чудовими знижками. Вони існуватимуть протягом семи днів, тому встигніть купити корисні речі за бюджетними цінами.