Де взяти гроші, якщо вони терміново потрібні?

Якщо терміново потрібні гроші, а банківський кредит недоступний, вирішити проблему можна, звернувшись до онлайн-МФО. Дані компанії більш лояльні до клієнтів, завдяки чому отримати суму може практично будь-хто. Знадобиться лише паспорт і трохи вільного часу – легко та просто, заповнивши форму та оформити онлайн кредит за декілька хвилин під мінімальний відсоток.

Хто може взяти позику через інтернет?

Скористатися послугами кредитного сервісу можуть претенденти, що мають постійне джерело доходу, вік яких знаходиться в межах 18-75 років. Здобувач повинен бути громадянином України щомісяця отримувати дохід. Компаніям неважливо, працює клієнт офіційно чи ні, оскільки документальне підтвердження доходу не є обов’язковим.

Як вибрати МФО?

Перед зверненням у кредитний сервіс необхідно з’ясувати, чи сервіс здійснює свою діяльність. Компанія повинна значитися в реєстрі МФО, інакше звертатися туди не варто. Можна нарватися на шахраїв. Розмір процентних ставок у кожній МФО індивідуальний. Потрібно порівняти умови кількох організацій та зупинити вибір на найбільш привабливому. Також потрібно перевірити, чи можлива відстрочка платежу в даній компанії. Якщо погасити борг вчасно не вдасться, можна скористатися Пролонгацією та уникнути нарахування штрафних відсотків.

Процес оформлення позики

  • Заявнику потрібно перейти на офіційний сайт вібраного кредитного сервісу та виконати кілька простих дій:
  • Зареєструвати Особистий Кабынет. Для реєстрації особистого кабінету позичальнику необхідно вказати у реєстраційній формі особистий номер мобільного/email та придумати складний пароль для входу.
  • Визначитись із сумою та терміном кредитування. Після вказівки даних параметрів, клієнт може побачити розмір переплати та точну дату сплати боргу.
  • Заповнити заяву на надання послуг. Потрібно повідомити свій контактний телефон, місце проживання, розмір прибутку, реквізити рахунку.
  • Надіслати на розгляд. Потрібно уважно перевірити подані відомості та надіслати заявку на розгляд. Кредитор ухвалить рішення протягом кількох хвилин.При позитивному рішенні з вами зв’яжеться менеджер
  • Укласти договір із компанією. Якщо сервіс схвалив заявку, буде запропоновано підписати договір. Після оформлення МФО переказує суму на рахунок.

Отримати гроші можна на рахунок у банку, картку. Погасити кредит можна будь-яким зручним способом

загрузка...
НЕ ПРОПУСТИІНШІ НОВИНИ