Лікарі назвали продукти, вживання яких призводить до втоми

Кава є напоєм, який асоціюється у багатьох з бадьорістю і припливом сил. Однак, на думку дієтологів, саме кава й викликає втому.

Майже кожен любитель кави скаже, що без цього напою вранці він не може почати нормальний робочий день. Дійсно, деяка кількість кофеїну надає тонізуючу дію, бадьорить і викликає приплив енергії. Але необхідно пам’ятати, що краще — ворог гарного. І усе залежить від дозування. Дієтологи кажуть, що якщо у раціоні людини понад дві чашки кави на день, то найпотужніший енергетичний приплив може замінитися на відлив і призвести до втоми.

Кава — не єдиний продукт, який провокує цю втому. Наприклад, її також викликають харчові продукти, які містять багато цукру. Це й борошняні вироби, й морозиво, й усіма улюблений шоколад. Втім, не весь шоколад впливає таким чином на наш організм. Дієтологи підкреслили, що у темному гіркому шоколаді містяться компоненти, які не провокують різких стрибків рівня цукру у крові. А ось газована вода може призвести до цього, і тому замість неї краще пити звичайну воду або соки з овочів.

В цілому, більша частина так званого фастфуду містить безліч “порожніх” калорій і вуглеводів, які викликають сильне навантаження на травну систему. А чим старанніше працюють наш шлунок і кишківник, тим більшу втому ми відчуваємо, навіть начебто й не виконуючи ніяких фізичних дій. Також, на думку експертів, сиров’ялена ковбаса може вважатися ще одним продуктом, що провокує втому.

Джерело
НЕ ПРОПУСТИІНШІ НОВИНИ