П’ять продуктів, через які ви набираєте зайву вагу

За словами дієтологів, головними винуватцями цього є вуглеводи. Але у всього в цьому світі є своя темна і світла сторона, і коли лікарі бойкотують вуглеводи, вони повинні вносити ясність всього одним словом: швидкі.

Класифікувати їх так дозволяє їх моментальне розщеплення, що означає зміну стану інсуліну, який не знає втоми: тепер це ваша зайва вага.

Фахівці зробили список продуктів, на які варто накласти табу (звісно, якщо ви не хочете перетворитися на кульку).

Цукор

Між словами «цукор» та «вуглеводи» можна спокійно поставити знак рівності. Адже цукор складається з них на всі сто процентів! Потрапляючи до організму, сахароза моментально засвоюється, розщеплюючись на фруктозу і глюкозу, живлячи наш організм і надаючи нам сил і бадьорості, що з одного боку добре і робить цукор обов’язковим продуктом. Наше тіло забезпечується цукром не тільки у вигляді білих крупинок, а й через інші продукти. Надлишки неминучі, і вони стрімко відкладаються під шкіру у вигляді жиру.

Крохмаль

Тут йде мова про так званий «нездоровий» крохмаль – рафінований і модифікований, який входить до складу десертів, майонезу та виробам з тіста. Справа в тому, що у промислових умовах крохмаль перетворює усі корисні властивості на шкідливі. Внаслідок цього, з’являються гормональні збої, зайва вага, атеросклероз.

Пиво

Так-так, великий животик не з проста називають «пивним». Наше тіло розцінює цей напій як паливо.

Білий хліб

Багато людей, тільки-но почувши про шкідливість хліба для фігури, викидають його зі свого раціону зовсім. І навіть не розбираються який це виріб – білий чи чорний, чи сірий. За словами дієтологів, набирати зайву вагу «допомагає» лише білий хліб. У ньому наявні крохмаль, порожні калорії, швидкі вуглеводи з нульовою користю.

Випічка

На випічку варто накласти табу. Булочки, печиво, рогалики, пироги, торти вони просто забирають у вас здоров’я та тонку фігуру. Жодний з цих виробів не обходиться в приготуванні без пшеничного борошна, модифікованого крохмалю та цукру.

Джерело
НЕ ПРОПУСТИІНШІ НОВИНИ