Одним із найпопулярніших способів вирівнювання зубів є керамічні брекети. Їх популярність пояснюється тим, що їх практично не видно на зубах, та вони не фарбуються від більшості наїдків, напоїв. Стандартна керамічна брекет система, розміщена на представленому сайті, виготовляється з монокристалічної, чи полікристалічної кераміки. По завершенню носіння товару клієнти отримують гарну посмішку з правильним прикусом.

Різниця між керамічними та металевими брекетами

Найбільш очевидною відмінністю є різний матеріал виготовлення брекетів. Металеві коштують набагато менше, ніж керамічні. Це пояснюється, як ціною на матеріал, так і різною технологією виготовлення. В повсякденному житті керамічні брекети не дуже помітні в процесі спілкування, позаяк вони зливаються з кольором емалі зубів. Металеві ж через характерний колір є дуже помітними при розмові.

Термін носіння керамічної продукції є коротшим, аніж металевої. Це означає, що терпіти дискомфорт доведеться менше. Ефективними є обидва різновиди брекетів. Проте металеві піддаються окислювальному впливу від слини та їжі, чого не скажеш про керамічні товари. Витривалість до механічних пошкоджень у них також різна. Металеві є більш міцними.

Показання до використання та переваги керамічних брекетів

При огляді у стоматолога часто виявляється, що пацієнту варто встановити брекетову конструкцію. Зазвичай спеціаліст рекомендує її при наступних показаннях:

  • аномальне розміщення окремих зубів;

  • викривлення ряду зубів;

  • невірний прикус;

  • дефекти дикції через розташування окремих зубів.

Керамічні брекети не можна назначати пацієнтам із захворюванням пародонту. Їх виявляє стоматолог в процесі обстеження ротової порожнини. Але в цілому керамічні системи брекетів, не дивлячись на високу ціну, мають попит серед клієнтів. Це викликано численними перевагами конструкції та зовнішнього вигляду.

Через непомітність на зубах керамічні товари підходять тим, хто не хоче привертати до себе зайвої уваги. Кераміка, це той матеріал, що не пошкоджує зубну емаль та не травмує ясна разом з іншими тканинами. Дані брекети менш відчутні на зубах, тому пацієнт швидше до них звикає. Гіпоалергенний матеріал дозволений навіть клієнтам з підвищеною чутливістю.

Надійне кріплення конструкції не викликає проблем у стоматологів. Керамічні товари легше знімати, ніж брекети з інших матеріалів. Вони не залишають жовтих слідів на зубах після зняття. Як із будь–якими іншими різновидами, з керамічними брекетами доведеться змінити свій раціон харчування та процес догляду за ротовою порожниною. Але недовгий дискомфорт вартує готового результату – гарної рівної посмішки.