Кращі сайти для перегляду фільмів англійською

Якщо ви бажаєте покращити свою англійську за допомогою перегляду фільмів в оригіналі, вам пощастило, тому що сьогодні є безліч ресурсів, які пропонують таку можливість, і, що приємно, безкоштовно.

show-english.com

Дуже зручний сайт для перегляду та розуміння англомовних фільмів, відео, серіалів, а також прослуховування музики. Всі матеріали супроводжуються субтитрами з вбудованим перекладачем, що нереально зручно! Також можна створити свій власний словник для кожної серії/фільму/кліпу. А якщо ви любите навчатись, є тренінги для вивчення незнайомих слів.

english-films.org

Сайт виглядає досить «підстаркувато» та незграбно, але містить багато крутезних фільмів, серіалів, радіо-програм, та аудіо-книжок. Потрібно зареєструватися на сайті, аби дивитись менше реклами. Безкоштовно можна проводити на сайті 2 години на тиждень.

speechyard.com

Сайт має українську версію, що дуже приємно! Speechyard пропонує безліч способів вивчення англійської: перегляд серіалів з можливістю перекладати невідомі слова і додавати їх до відео-тренувань, виконання відео-вправ на основі сцен з популярних фільмів та збирання фраз на слух, відео-тренування, а також відео-уроки з граматики.

Крім того, можна встановити Speechyard for Netflix, розширення для Chrome, яке буде перекладати слова у фільмах. Круть!

movies-egmentstoassessgrammargoals.blogspot.com

Сайт MOVIE SEGMENTS TO ASSESS GRAMMAR GOALS пропонує пояснення окремих граматичних категорій на прикладах уривків з популярних та добре відомих фільмів з можливістю відпрацювати всі моменти на вправах з відповідями. Дуже проста та зручна навігація, крутий сайт! Тут отримуєш подвійне задоволення: перегляд уривків улюблених фільмів та ненудне й неймовірно цікаве вивчення або повторення граматичних конструкцій, словосполучень тощо.

baskino.me

Мабуть, вам вже відомий цей сайт. Тут є дуже безліч англомовних фільмів на будь-який смак, як найсучасніші, так і найстаріші. Не дуже зручно, що неможливо переглядати всі фільми з англійськими субтитрами, а також заважає реклама на початку перегляду та після паузи. Але все ж таки є можливість дивитись фільми в оригіналі, і це цілком безкоштовно.

ororo.tv

Тут немає фільмів англійською, але є 59 каналів з найрізноманітнішими шоу та навчальними програмами. Всі відео супроводжуються інтерактивними субтитрами з вбудованим словником. Це неймовірно потужний ресурс для вивчення англійської мови — ви не тільки вивчаєте мову, але й узнаєте багато нового та цікавого!





ІНШІ НОВИНИ