Магнітні трекові світильники: інноваційна система освітлення

Багато з нас по достоїнству оцінили переваги трек-систем. Чи можна було собі уявити щось більш універсальне і зручне ще кілька років тому? Але LED-технології продовжують стрімко змінювати наше життя. Фахівці магазину світильників “МамаДекор” кажуть, що це тільки початок. Отже, зустрічайте: сучасна альтернатива для створення системи освітлення в житлових і комерційних приміщеннях — магнітні трекові системи.

Що таке магнітна трекова система?

Це інноваційне світлотехнічне обладнання. Воно складається з:

 • шинопровід;
 • світильників, які кріпляться до шини за допомогою магнітів;
 • конекторів – комплектуючих, що дозволяють з’єднувати шини в різні конфігурації.

Також вона має альтернативні варіанти назви: магнітна трекова або шинна система. Вона містить в собі всі плюси трекових систем, але має більш простий процес установки світильників, завдяки магнітної складової. До того ж, їх розміщення можна з легкістю міняти в процесі експлуатації, не вдаючись до допомоги професійних електриків.

Магнітні шинопроводи

По суті, це профіль з металу. Як правило, його виготовляють з алюмінію. Всередині розміщена струмопровідна плата і магнітний сердечник. Живиться від електрики напругою 24 або 48 V. тому для електропостачання необхідний блок живлення. Величина апряженія мінімальна і абсолютно безпечні для людини, плату можна спокійно чіпати руками.

Існують наступні типи:

 • Накладний – найпоширеніший варіант, кріпиться за допомогою саморізів.
 • Вбудований – встановлюються в спеціально підготовлену нішу в поверхні стелі або стіни.
 • Підвісні – монтується за допомогою спеціального комплекту тросів

Комплектуючі

Для комунікації існують спеціальні коннектори і з’єднувачі: прямі, х-образні, кутові, зовнішні і внутрішні. Можна задати будь-яку довжину і конфігурацію. Це дозволяє створювати індивідуальні та неповторні системи освітлення. Дизайнери часто користуються цією можливістю при освітленні інтер’єрів і філігранно вписують їх в свої проекти.

Магнітні трекові світильники

Найбільш поширені такі моделі:

 • Лінійні, з широким кутом розсіювання. Довжиною 15-120 см — для забезпечення загального освітлення.
 • Різноманітні моделі спотів і підвісів, з спрямованим світловим потоком, а також поворотних світильників — для акцентного підсвічування.

Світильники для магнітного шинопровода, як і належить передовим інноваційним освітлювальним приладам, обладнані сучасними світлодіодами з високим CRI>90 (індексом передачі кольору). При цьому значенні всі предмети виглядають органічно і природно. Тому, система ідеально підійде не тільки для житлових, але і комерційних і громадських приміщень.
Необхідну колірну температуру можна також підібрати від 3000 до 5000 К.як і у випадку з трековими системами, на шинопровід можна встановлювати різноманітні види світильників, комбінуючи їх за потребою.

Блок живлення: важливо знати!

Монтується окремо і підключається за допомогою дроту до направляючої зробленої з міді. Його потужність розраховують виходячи із сумарної потужності всіх споживачів на магнітному шинопроводі плюс запасні 20-30%. Краще передбачити резерв, інакше в подальшому може виникнути потреба додати ще кілька джерел світла.

Магнітні трекові системи мають ряд переваг:

 • Простота монтажу;
 • зручність експлуатації;
 • універсальність;
 • безпека експлуатації.

Експерти інтернет-магазину освітлення “E27” завжди допоможуть якісною консультацією при підборі та купівлі світильників на магнітному шинопроводі. Доставка здійснюється в Києві і по всій території України.

НЕ ПРОПУСТИІНШІ НОВИНИ