Торгова марка «Меблі Карпат» від початку свого існування зарекомендувала себе, як досконала та працьовита компанія. З 2002 року на шляху становлення було багато перешкод та складних ситуацій, але це ніяк не відобразилось на індивідуальності та якості меблів.

Одним з найкращих проектів компанії «Меблі Карпат» вважається – робота зі сферою послуг та гостинності «HoReCa». Так як ці меблі повинні бути не тільки гарними, а й дуже якісними, робітники компанії створили унікальні меблі з дерева. Меблі для HoReCa практичні та лаконічні.

Особливість меблів

Для кожного ресторану або кафе важливо зачепити своїх клієнтів не тільки гарними стравами та теплою атмосферою, а й унікальним інтер’єром. Меблі повинні гарно поєднуватись з усіма елементами в приміщенні та загальною тематикою. Також потрібно пам’ятати про якість та практичність їх.

Необхідно розуміти, що меблі Хорека – це не для дому. Весь гарнітур, який використовується в закладах громадського харчування повинен витримувати великі навантаження та багату кількість людей. Дуже важливо знайти довговічні та надійні вироби. Є кілька правил, про які потрібно пам’ятати при виборі меблів:

  • Якісна продукція, яка зможе витримувати великі навантаження;
  • Матеріали повинні бути зносостійкі та довго не втрачали зовнішній вигляд;
  • За ними легко доглядати;
  • Легкість в пересуванні та невеликий розмір гарнітуру. Важливо раціонально організувати простір в кав’ярні, ресторані та інших закладах. Бо це потенційний заробіток;
  • Зручність. Відвідувачі приходять не тільки поїсти, а й відпочити, тому потрібно потурбуватись про їх комфорт.

При виготовленні меблів в компанії «Меблі Карпат» всі вище перераховані правила враховуються. Тому весь гарнітур не потрібно буде міняти багато років.

Чому саме «Меблі Карпат»?

На рахунку компанії Меблі Карпат нараховується багато вдячних клієнтів. Чому так?
Меблі Карпат, в першу чергу, піклуються про свого клієнта. Для кожного замовника тільки індивідуальний підхід. Втілюються в життя усі побажання та мрії.

Компанія має свою власну систему логістики. Напряму працює з найкращими українськими та міжнародними кур’єрськими службами.

По всій Україні знаходиться більше 50 магазинів. Більш того, всі вони розташовані в найбільших торгових центрах міст. Власні фірмові магазини у Львові, Тернополі, Рівному.

Меблі Карпат – компанія, в якій працюють професіонали. Кожен із робітників виконує свою роботу на найвищому рівні. Якщо потрібні якісні та унікальні меблі, то тільки тут.

загрузка...