Віталій Кличко оселився під Києвом: скільки коштує будинок українського політика

Журналісти з’ясували, скільки коштує будинок Віталія Кличка під Києвом і за які гроші можна стати його сусідом.

Віталій Кличко встигає не тільки вести справи Києва, а й проводити час з сім’єю. У зв’язку з тим, що в світі почалася пандемія коронавірусу, і був введений карантин, заходи і зустрічі скасували. Відповідно, Кличко може присвячувати більше себе близьким.

Так, журналісти програми “Викриття” на телеканалі KYIV.LIVE з’ясували, де живе український політик. У власності Віталія та його дружини Наталії Кличко є двоповерхове дерев’яне шале в альпійському стилі, площею 785 квадратних метрів. Заміська резиденція очільника столиці знаходиться у селі Лютіж на березі Київського водосховища, де зараз розгорнули масштабне будівництво котеджного містечка. Журналісти програми з’ясували, аби стати сусідом Віталія Кличка доведеться заплатити щонайменше 5 мільйонів гривень – це вартість ділянки на території комплексу.

Вартість будинку в цій місцевості обійдеться власнику від 12 мільйонів гривень. А найдорожчий маєток з екологічного зрубу на першій лінії біля води, як у самого Віталія Кличка коштуватиме 38 мільйонів гривень.

Майбутні власники маєтків зможуть користуватися зонами відпочинку: спа-салоном з басейном, тренажерною залою, причалом для яхт, приватним пляжем, майданчиком для гелікоптерів та будиночком для вечірок.Також журналістам стало відомо з джерел оточення мера, що наприкінці минулого року Віталій Кличко збудував власну автомийку на території свого маєтку, на задньому дворі, де обслуговують виключно автомобілі з автопарку політика.

ІНШІ НОВИНИ