Запчастини Ford: хто і де випускає деталі для автомобілів Ford

Автомобілі Ford відомі своєю якістю у всьому світі. Безумовно, рівень збірки Ford залежить від заводу, на якому здійснюється виробництво, та регіональної приналежності. До того ж самі моделі машин, представлені, наприклад, на європейському ринку, помітно відрізняються від власне американських.

Запчастини Ford: хто і де випускає деталі для автомобілів Ford

В даний час автомобілі Ford випускаються в США, в Європі та Середній Азії. У кожному регіоні діє свій власний підрозділ Форд. Проте з недавнього часу автоконцерн узяв курс на глобалізацію, мета компанії випускати однакові моделі для всіх ринків.

У такому питанні як запчастини Ford також немає одноманітності. У продажу можна знайти як оригінальну, так і неоригінальну продукцію, причому якість аналогів часом радикально різниться. Велике значення має виробник деталей. Нікому не відома напівпідпільна фірма може виготовляти запчастини дуже низької якості, які здатні за певних обставин навіть завдати шкоди машині. В той же час, великим, відомим виробникам автозапчастин можна довіряти – особливо таким, з якими концерн Ford уклав партнерську угоду.

Нагадаємо: якщо вам потрібні оригінальні запчастини Ford, чудовий спосіб дістати їх – замовити деталі в інтернет-магазині ford.org.ua. В каталозі на даному сайті ви знайдете багато різноманітних деталей для всіх популярних моделей Ford! Для прикладу, ви запросто зможете знайти черевик ланцюга 1s7z6k255ae, бачок системи охолодження або інші запчастини в даному магазині.

Які запчастини вибрати?

При виборі деталей Ford слід орієнтуватися на список офіційних представників автоконцерну, які виготовляють добротні запчастини за стандартами американської компанії. Такі автозапчастини фактично не відрізняються від рідних, фордівських.

Тож давайте перерахуємо всіх основних офіційних постачальників Ford:

  • Fenox – виробник, що спеціалізується на виготовленні деталей зчеплення та гальмівних циліндрів, а також приблизно 1,500 різних автозапчастин Ford.
  • Lemforder International – відома компанія – постачальник елементів кермового управління, деталей підвіски та гальм. Крім того, в асортименті Лемфордер: приводні ремені, кардани, пильовики і т.д.
  • FAG – передовик у сфері виробництва підшипників. Продукція компанії заслуговує на довіру.
  • Holger Christiansen (бренд Cargo) – виробник елементів електроустаткування (Данія).
  • Dayco – найбільший постачальник ременів та ряду силових агрегатів для автомашин Ford.
  • Ferdinand Bilstein (бренд Febi) – постачальник великого асортименту деталей та комплектуючих Ford (близько 15 тисяч найменувань).НЕ ПРОПУСТИІНШІ НОВИНИ