Синоптики розповіли, коли в Україну повернеться 30-градусна спека

Температурні гойдалки, які прийдуть в Україну на початку цього тижня, будуть короткостроковими, повідомляють синоптики. Вже до кінця червня у більшість областей повернеться 30-градусна спека. Якою буде погода з 22 червня по 1 липня у різних регіонах України, розповів Gismeteo.

Київ

Приходу літньої спеки до центральної України передуватимуть дощі. З сьогоднішнього дня та до 1 липня сухим видасться лише один день – п’ятниця 24 червня. В останні дні червня до дощів додадуться ще й сильні грози.

Температура почне підвищуватися з найближчої п’ятниці та поступово дійде до +31 градуса до 1 липня.

Львів

У Львові останні дні червня також будуть дощовими, але цього тижня опади очікуються лише у суботу 25 червня. Інші дні будуть похмурими та теплими – від +20 до +29 градусів.

Одеса

Протягом усіх 10 наступних днів в Одесі йтиме дощ, який періодично переходитиме у грозу. Стовпчик термометра показуватиме від +20 до +29 градусів. Вночі температура не опуститься нижче за +14 градусів.

Харків

У Харкові також очікуються дощі. Сухими будуть лише два дні – понеділок 27 червня та середа 29 червня. Незважаючи на потужну грозу, 1 липня, як і в інших областях України, температура повітря тут підвищиться до +29 градусів.

Джерело

ІНШІ НОВИНИ