Перелік усіх ЦНАПів на онлайн-ресурсі Гіду з державних послуг

На офіційному онлайн-порталі «Гід з державних послуг» міститься інформація про всі наявні сервіси в Україні та державні установи, що їх надають. Електронна систематизація органів місцевого самоврядування і виконавчої влади надає громадянам можливість отримати необхідну інформацію не виходячи з дому. Для зручності пошуку вона поділена на категорії згідно зі сферою діяльності та життєвими ситуаціями.

Як допомагають центри надання адмінпослуг українцям

ЦНАПи в Україні були створені, щоб багаторівнева система врядування стала максимально прозорою і підзвітною, а потреби громадян вирішувалися більш ефективно та оперативно.

Онлайн-сервіс Гід допомагає підвищити рівень доступності, якості та зручності отримання державних послуг, що надає виконавча влада та органи місцевого самоврядування. На порталі всі діючі центри надання адміністративних послуг нашої держави розміщені у спеціальному реєстрі з адресами установ. Інформацію про них можна завантажити в форматі Excel або JSON. Зворотний зв’язок надає можливість отримати консультацію щодо онлайн-послуг ЦНАПів. Це може бути:

  • реєстрація підприємства та узгодження графіку його роботи;
  • видача посвідчень, дозволів, довідок для фізичних і юридичних осіб;
  • оформлення закордонного паспорта;
  • реєстрація місця проживання;
  • розміщення зовнішньої реклами;
  • екологічні дозволи та експертизи;
  • допомога на утримання дитини тощо.

На порталі Гід з державних послуг можна онлайн задати запит, дізнатися про необхідні документи та порядок надання послуги.

Як скористатися сервісом

На порталі Гід пошук інформації про офіційну реєстрацію, отримання необхідних послуг відбувається інтуїтивно, за допомогою зручного інтерфейсу. У поле запиту потрібно ввести свою ситуацію, наприклад, «отримання довідки про першу реєстрацію дитини» і побачити матеріали за запитом. Серед виданого списку обрати необхідний тип, і Гід виведе на екран інформацію про необхідні для цієї ситуації документи, покаже, де розташовані найближчі центри надання адміністративних послуг.

Також Гід з держпослуг допоможе швидко отримати відомості щодо будь-якої життєвої події та документів, що її супроводжують і надаються державними органами виконавчої влади.

Реалізація проєкту Гід з державних послуг значно полегшила громадянам доступ до інформації, а прозорість сервісу виключає посередників та корупційні схеми.

загрузка...
НЕ ПРОПУСТИІНШІ НОВИНИ