РФ перекинула на Луганщину єдину групу “Термінаторів”

Росія перекинула до Луганської області, на Сєверодонецький напрямок, єдину групу бойових машин “Термінатор”. Остання використовується для підтримки танків. Про це повідомляє розвідка Великої Британії.

Так, британська розвідка встановила, що перекидання “Термінаторів” вказує на те, що до атаки причетний центральний військовий округ РФ. Саме він використовує дані бойові машини.

Примітно, що російське угруповання з “Термінаторами” раніше вже зазнавало невдач в Україні. Воно намагалося прорватися до Києва зі східного спрямування.

Як підкреслюють розвідники, одним із тактичних пріоритетів рашистів на даний момент є саме Сєвєродонецький напрямок. І, мабуть, угруповання з “Термінаторами” чекають на невдачі і там.

“Однак, маючи на озброєнні максимум 10 “Термінаторів”, вони навряд чи вплинуть на кампанію”, – зазначили експерти.

Зазначимо, що Росія розробляла “Термінаторів” ще після війни в Афганістані з 1980-х років. Причиною була необхідність забезпечення спецзахисту основної бойової техніки.

Нагадаємо, на Луганщині росіяни намагалися наступати одразу з 4 сторін , однак зустріли ЗСУ, після чого були змушені відступати із втратами.

НЕ ПРОПУСТИІНШІ НОВИНИ