Секрет здорового волосся у регулярному догляді

Можна відповісти з абсолютною точністю, що мрією кожної жінки є здорове, блискуче, довге та об’ємне волосся. Воно завжди привертає увагу своєю бездоганністю та, навіть, викликає заздрісні погляди у перехожих. Для підтримки волосся у гарному стані зараз є дуже багато різноманітних засобів, з якими можна ознайомитися за посиланням https://www.watsons.ua/uk/volossya/, але не варто скуповувати все підряд, а розумно відібрати засоби, які підходять саме Вам.

Шампунь

Миючий засіб для волосся потрібно обирати відповідно до типу Вашої шкіри голови. Саме це просте правило допоможе Вам не уникнути пересихання та інших небажаних проблем. Після використання засоби, необхідно спостерігати за реакцією та аналізувати результати, адже все є індивідуальним. Важливо звернути увагу на склад миючого засобу, особливо якщо Ви страждаєте на алергічні реакції до певних речовин.

Окремої уваги заслуговують лікувальні шампуні. Лупа, надмірна сухість чи подразнення потребують дерматологічного догляду під наглядом лікаря.

Додатковий догляд

Типово для більшості жінок використовувати під час миття шампунь, кондиціонер та маску. Кондиціонер розгладжує волосяні кутикули та зволожує їх, у той же час, маска допомагає відновлювати та надає ефект блиску. Ці засоби потрібно обирати відповідно до різновиду Вашої шкіри. Є ще різноманітні бальзами, сироватки, спреї, олії та інші косметичні засоби, які мають свою особливу дію та властивості.

Також, додаткові засоби можна обирати залежно від потреб, а саме: збільшення густини, зменшення випадіння волосся, пришвидшення росту, зміцнення, проти ламкості та багато іншого.

При виборі догляду необхідно враховувати Вашу довжину, адже довге волосся потребує більшої уваги.

Термозахист

Якщо Ви віддаєте перевагу сушінню феном, замість природнього методу та полюбляєте часто робити укладки – обійтися без термозахисту буде дуже важко. Термозахист допомагає уникнути сухості, пошкоджень та посічення кінчиків. Важливо розподіляти його по всі довжині гребінцем та тільки після повного висихання використовувати плойку чи іншу техніку з високими температурними режимами. Регулярна укладка дуже обтяжує волосся, тому рекомендовано давати волосся відпочити якийсь час хоча б декілька разів на місяць.

Гребінець та аксесуари для волосся

Розчісування волосся є важливим елементом щоденного догляду та кінцевого вигляду волосся. Тому, вибір щітки є дуже важливим. Найкращими та найпрактичнішими матеріалами є дерево та пластмаса.

Для того аби мінімізувати травмування волосся, розчісування потрібно розпочинати з кінчиків і повільно рухатися до коріння. Після миття голови краще дати час висохнути волоссю і тільки тоді розчісувати.

У повсякденному житті дуже зручно зібрати волосся у хвіст, косичку, гульку чи щось інше, але часто аксесуари занадто стягують волосся. Як наслідок, страждає волосяна цибулина, що може бути серйозною причиною до випадіння волосся, яке є зовсім небажаним.

НЕ ПРОПУСТИІНШІ НОВИНИ