Sony хоче зробити революцію з багатошаровим CMOS-датчиком зображення

Фото, створені на сенсори з новою технологією, будуть мати менше шуму та з широким динамічним діапазоном.

Сьогодні компанія Sony Semiconductor Solutions оголосила про успішну розробку першого у світі датчика зображення CMOS з двошаровим транзисторним накладанням пікселів, що забезпечує збільшення прийому сигналу приблизно вдвічі, що дозволяє розширити динамічний діапазон та знизити рівень шуму.

Якщо звичайні датчики зображення CMOS мають фотодіоди та піксельні транзистори на одній підкладці паралельно, то нова технологія Sony розділяє фотодіоди та піксельні транзистори на окремих шарах підкладки. Ця нова структура збільшує кількість даних про колір і яскравість майже вдвічі в порівнянні зі звичайним датчиком зображення. Це дозволяє збільшити динамічний діапазон і зменшити шум, щоб суттєво покращити якість зображення. При цьому сама технологія працює як із звичайними пікселями, так і невеликими.

Іншими словами, схоже, що Sony вважає, що ця технологія може бути ключовою для сенсорів мобільних камер смартфонів з більш високою роздільною здатністю та меншими пікселями. Так що це може стати важливим фактором, якщо компанія захоче піти стопами Samsung і запропонувати камери на 108 Мп або більше.

Sony підтвердила, що ця технологія призначена для датчиків для мобільних камер, але не вказала терміни, коли слід очікувати появи перших сенсорів з таким компонуванням. Можливо, перші датчики з новою технологією ми побачимо наступного року і вони явно знайдуть своє застосування у флагманських пристроях.
НЕ ПРОПУСТИІНШІ НОВИНИ