ТОП-3 електровелосипедів у 2023 році

Електровелосипед — маневрений та екологічний транспортний засіб для пересування в межах міста та більш тривалих подорожей. Сьогодні на ринку представлено сотні моделей з різними характеристиками. Вибір залежить від цільового призначення транспортного засобу, а також від можливостей бюджету.

Класифікація та особливості електричних велосипедів

За способом керування електровелосипеди поділяють на 3 категорії:

  • велосипеди з обов’язковим обертанням педалей;
  • моделі, оснащені системою контролю з дроселем;
  • комбіновані електробайки.

Транспортні засоби першого типу вимагають від райдера постійно крутити педалі, електродвигун лише зменшує навантаження на ноги. Система контролю з дросельною заслінкою робить електровелосипеди більш комфортними, оскільки дозволяє їхати завдяки ресурсам електричного двигуна, не обертаючи педалі. У комбінованих варіантах реалізовані різні режими їзди.

Рейтинг найкращих електробайків на початок 2023 року

  1. Trek Allant+ 9.9S

Завдяки наявності масивної карбонової рами цей електровелосипед відрізняється «брутальним» дизайном. Система ProWheel сприяє рівномірному розподіленню навантаження, що дозволяє райдеру економити сили.

Модель оснащена електричним двигуном професійного класу Performance Speed 75. Трансмісія Shimano пропонує 12 швидкостей для їзди різними типами дорожнього покриття. Електронні компоненти від елітного виробника Bosch гарантують надійність роботи та гнучкість управління. Акумулятор PowerTube 625 пропонує запас ходу понад 80 км з максимальною швидкістю 45 км/год.

Вбудований дисплей SmartphoneHub дозволяє відстежувати важливі параметри під час керування. Цей електробайк відмінно показує себе як на рівній поверхні, так і на бездоріжжі.

  1. Merida eOne-Sixty 8000

Електробайк з двома підвісками від всесвітньо відомого виробника. Модель адаптована для їзди по асфальту та ґрунту. Міцна задня рама й потужні колеса забезпечують підвищену прохідність. Амортизаційна вилка та задній амортизатор виконані з карбону.

Коробка передач та електронні компоненти від бренду Shimano забезпечують відмінну керованість та зручність управління. 12 швидкісних режимів дозволяють адаптувати їзду під дорожнє покриття. Гідравлічні гальма дискового типу гарантують безпечне гальмування.

  1. Specialized Turbo Creo SL E5 Comp

Turbo Creo SL E5 Comp — легкий електробайк для тривалих подорожей. Ергономічна конструкція алюмінієвої рами забезпечує надійність та дивовижну легкість. Двигун власного виробництва Specialized SL 1.1 (максимальна потужність — 240 Вт) потребує менше зусиль від райдерів. Супутній додаток Mission Control дозволяє управляти параметрами електроніки й адаптувати їх під певний стиль їзди.

Система Future Shock 1.5 придушує вібрації та гарантує плавний хід і маневреність в умовах бездоріжжя. Одного заряду акумулятора вистачає на 128 км ходу, використання додаткової батареї дозволить проїхати без підзарядки ще 64 кілометри. Ви можете знайти в каталозі сайту Алло.юа топові сучасні моделі електричних велосипедів. Магазин пропонує вигідні умови для покупців з різних регіонів України.
НЕ ПРОПУСТИІНШІ НОВИНИ