Новий канал Коломойського скоро з’явиться на телеекранах українців

На екранах українських телеглядачів незабаром з’явиться канал Paramount Comedy, який входить в холдинг “1 + 1 медіа”, що належить Ігорю Коломойському.

Як повідомляє Укрінформ , ліцензію телеканалу видала Національна рада терміном мовлення на десять років.

Представник ТОВ “Віжн Медіа” зазначила, що що новий розважальний телеканал Paramount Comedy стане українською версією міжнародного каналу Comedy Central, який транслює кращі серіали. За словами генерального продюсера Оксани Петришин, запустити телеканал планують вже через кілька днів.

“Весь контент Paramount Comedy транслюватиметься тільки українською мовою. Ми робимо все можливе, щоб взагалі вийти на показник в 100% української мови. У нас буде більше 50% унікального контенту, який зараз доступний тільки в інтернеті, і необхідно, щоб ця аудиторія перейшла на телевізійний перегляд “, – заявила генпродюсер.

У Нацраді повідомили, що програмна концепція Paramount Comedy передбачає 12 годин трансляції національного продукту, причому одну годину ефіру повинні займати передачі власного виробництва.

Зараз в Україні діє закон, який зобов’язує національні телеканали бути україномовними на 75%. За словами члена Нацради Валентина Коваля, до 13 жовтня 2018 року діє ряд положень, які продукцію, вироблену українськими телеканалами, автоматично зараховують до квоту української мови , навіть якщо вона озвучена російською.

ІНШІ НОВИНИ