Як правильно обрати корм для котів

Якщо Ви маєте домашнього улюбленця, то слід ретельно стежити за його харчуванням. Коти повинні їсти лише корисну та збалансовану їжу. Якщо не знаєте, як правильно обрати корм для свого улюбленця, то ця стаття неабияк пригодиться. Природною їжею котів є м’ясо. В ньому містяться всі поживні речовини, які необхідні тварині для життя. Проте, варто пам’ятати, що організм в кожної кішки є унікальним. Не всім може підійти однакове харчування.

Чим відрізняється корм для котів та кошенят

Для дорослих домашніх улюбленців ні в якому разі не підійде корм, що призначений для маленьких кошенят. Така їжа відрізняється пропорціями норми білка та інших інгредієнтів. Якщо дорослий кіт харчуватиметься таким кормом, то в нього буде ожиріння. В кормі для кошенят підвищена калорійність протеїну, вітамінів, мінералів та жирів. Якщо кошеня годувати їжею, яка призначена для дорослих котів, то тварина не буде отримувати потрібну сировину для життєдіяльності. Одним з найкращих кормів для домашніх улюбленців вважають “PRO PLAN LIVECLEAR“. В ньому є чимало переваг, а саме:

  • за допомогою корму знижується рівень алергенів на шерсті котів;
  • має повний збалансований склад;
  • корм є з різними смаками, тому точно сподобається Вашим котам.

Є чималий асортимент корму цього бренду. Ним можна годувати кошенят, дорослих котів, стерилізованих, та котів, в яких чутливе травлення. При постійному вживанні цього корму в кота покращується самопочуття та зовнішній вигляд.

Який корм краще для кішок: сухий чи вологий

Відмінність цих кормів полягає у способі їх приготування та відсотка вологості. Вологий корм збільшує споживання рідини, а сухий – чудово підтримує стан зубів у тварини.

Особливості підбору сухого корму

При покупці сухого корму потрібно звертати увагу на його склад. До нього повинні входити м’ясні субпродукти, тваринні жири, мінерали, клітковина, риба або м’ясо. Такий корм чудово зберігає свіжість. Він може пролежати в мисці цілий день та не зіпсуватись

Особливості підбору вологого корму
Консервація чудово задовольняє всі харчові потреби кота. Такий корм підтримує здоров’я ШКТ та сечової системи, адже в ньому міститься високий вміст вологи. Вологий корм випускається у вигляді консервів, паштетів, рагу, скибочок у соусі та інше. Важливо все це чергувати, адже домашньому улюбленцю може набриднути один і той самий корм.

Яким повинен бути ідеальний склад у кормі для котів

Якщо Ви купуєте корм для домашнього улюбленця, то обов’язково звертайте увагу на його склад. Продукти складу, на які слід звернути увагу:

  • М’ясо – є джерелом білка, тому необхідне для організму кота. Найкраще купувати м’ясний корм з куркою, індичкою або кролятиною.
  • Риба – є основою природного протеїну. У складі виступає головним компонентом.
  • Жири – є джерелом енергії. Варто звертати увагу на походження жиру. Найкраще підійде риб’ячий, курячий або індичий.
  • Вуглеводи – найкраще підійдуть з бурого рису, вівса та ячменю, а клітковина в ролі овочів, несолодких фруктів та бобових.НЕ ПРОПУСТИІНШІ НОВИНИ